FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 sobota, 23 września 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 1
Empoli2
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2017; 20:30

Następny mecz

Serie B
Venezia-
Parma -
Stadio Pierluigi Penzo; 23.09.2017; 15:00

Video

Parma 1:2 Empoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem przeprosić naszych kibiców, którzy przyjechali do Perugii by nas wspierać. Zawiedliśmy na całej linii, był to występ niegodny piłkarzy Parmy. Jako jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy czuję się odpowiedzialny za zespół i jego słabą postawę." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4115 dni.
Napisaliśmy 7423 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gazzetta di Parma: Przyszłość Parmy niezagrożona

autor: odys; 12.09.2017 ; 19:51;

Dziennik Gazzetta di Parma odniósł się do dzisiejszych rewelacji dotyczących kwestii chińskiego kapitału i uspokoił kibiców Gialloblu, że przejęcie klubu przez DeSport nie jest w żaden sposób zagrożone.

Zdaniem dziennikarzy powstałe dziś zamieszanie wynika z niefortunnego i niezbyt precyzyjnego tłumaczenia informacji napływających z Chin. Słowem klucz ma tu być "ograniczenie", bowiem rząd państwa środka planuje właśnie ograniczyć, a nie jak twierdzą niektórzy kompletnie zablokować możliwość inwestowania w zagraniczny sport. Co więcej owe ograniczenie ukierunkowane ma być nie na ilość kapitału, który jest pompowany w zagraniczne inwestycje, a jego pochodzenie, co ma przede wszystkim przeciwdziałać procederowi prania pieniędzy.

Kibice Parmy mogą więc być względnie spokojni o losy przejęcia klubu przez DeSport. Ostateczną gwarancją, dla fanów, ma być przelanie na klubowe konta, przez chińczyków, już ponad 11 mln euro, co zostało potwierdzone przez źródła wewnątrz zespołu. Jeśli idzie zaś o ostateczne zamknięcie całej operacji, to wedle najnowszych doniesień powinniśmy się spodziewać go w październiku.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl