FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 niedziela, 19 września 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Pordenone0
Parma 4
Stadio Guido Teghil ; 12.09.2021; 20:30

Następny mecz

Serie B
Parma -
Cremonese-
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2021; 20:30

Video

Pordenone 0:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Robimy to o.co prosi nas trener, adaptacja do nowych warunków i taktyki była trudna, ale z meczu na mecz jest lepiej. Naszym celem jest awans i będziemy do niego konsekwentnie dążyć." - Stanko Juric

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5572 dni.
Napisaliśmy 16578 newsów

Mamy 284 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Galli: "Celem jest jak największy rozwój talentu młodych graczy"

autor: odys; 30.07.2021 ; 19:09;

Filippo Galli - dyrektor obszaru metodologii, spotkał się z piłkarzami Primavery w trakcie pierwszych dni jej zgrupowania w Collecchio i pokrótce wyjaśnił zasady działania swojego wydziału.

"Obszar metodologii zasadniczo spotykany jest głównie w hiszpańskim futbolu oraz krajach anglosaskich, gdzie z reguły dotyczy on aspektów fizyczno-sportowych. Nasze podejście do tej kwestii jest jednak nieco inne i szersze. Dla nas jest to obszar, który w dużym skrócie, ma na celu stworzenie, dla każdego z Was, jak najlepszych warunków do rozwoju swojego talentu. Wraz z moimi współpracownikami, pracowaliśmy przez kilka lat w kilku profesjonalnych klubach, a także włoskiej federacji, nie oznacza to jednak iż będziemy przenosić wszystkie wzorce jeden do jednego. W tym czasie bowiem, wiele się zmieniło, a my sami mamy nowe pomysły oraz sposoby na ich wdrożenie. Naszym celem będzie poznanie każdego z Was, Waszych historii, oczekiwań i potrzeb. Gdy już to zrobimy, wspólnie stworzymy ścieżkę, którą będziemy podążać. Każdy z Was jest indywidualnością, funkcjonującą w obrębie danego zespołu i każdy z Was wnosi do niego coś unikatowego. Jesteśmy tutaj po to, by wspólnie z Wami odbyć podróż, która w założeniu ma uczynić z Was zawodowych piłkarzy. Jasne jest to, że mamy też przed sobą pewien cel sportowy, którym jest walka o awans do Primavera 1, jednak na pierwszym miejscu zawsze stawiamy rozwój. Chcemy wygrywać grając efektowny, proaktywny futbol. Wierzymy, że takie podejście, będzie miało również odzwierciedlenie w ścieżce rozwoju każdego z Was."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.