FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 10 środa, 21 lutego 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Empoli4
Parma 0
Stadio Carlo Castellani; 17.02.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Venezia-
Stadio Ennio Tardini; 23.02.2018; 21:00

Video

Parma 1:1 Perugia: Skrót

Cytat tygodnia

"Trener nie jest absolutnie jedynym winnym tej sytuacji. My piłkarze stoimy za nim murem. To nas powinno się winić za całą sytuację bowiem gramy poniżej wszelkiej krytyki." - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4266 dni.
Napisaliśmy 8382 newsów

Mamy 257 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 10 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gagliolo: "W Parmie czuję się znakomicie"

autor: odys; 13.09.2017 ; 15:04;

Riccardo Gagliolo był gościem programu Teleducato, na antenie którego zabrał głos w sprawie ostatniego meczu z Brescią, swoich wrażeń związanych z pierwszymi miesiącami w Parmie oraz ogólnie Serie B.

"Mecz przeciwko Brescii był jednym z dziwniejszych jakie rozegrałem w ostatnich latach. W pierwszej połowie boisko było idealnie przygotowane do gry, mogliśmy pokazać pełnię swoich możliwości i długimi fragmentami górowaliśmy nad rywalem. Po przerwie na skutek bardzo intensywnych opadów, murawa zamieniła się jednak w jedną wielką kałużę, a o wszystkim zaczął decydować przypadek. Sędzia mimo iż dobrze widział jakie warunki panują nie zdecydował się przerwać spotkania, jak nam później tłumaczył ze względu na wymogi związane z transmisjami telewizyjnymi. Musieliśmy więc podjąć wyzwanie, szczęście sprzyjało jednak Brescii, która zdobyła bramkę i sięgnęła po zwycięstwo. Bardzo żałujemy tej porażki, jednak nie da się obiektywnie wskazać co nie zagrało, w związku z czym wyciągnięcie jakichkolwiek konstruktywnych wniosków jest prawie niemożliwe. Faworyt Serie B? W mojej opinii będzie to Frosinone, które w zeszłym sezonie było o krok od awansu. Bardzo silna wydaję się także kadra Palermo, z której po spadku z Serie A nie ubył zbyt wielu graczy. Parma? Czuję się tu naprawdę świetnie. W klubie panuje fantastyczna atmosfera, tworzymy zgraną i dobrze rozumiejącą się grupę. Bardzo podoba mi się też same miasto, które jest niezwykle spokojne i wręcz idealne do życia. Tardini? Gra przed taką publicznością budzi we mnie wielkie emocje. Już nie mogę się doczekać kolejnego meczu u siebie."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.