FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 sobota, 23 września 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 1
Empoli2
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2017; 20:30

Następny mecz

Serie B
Venezia-
Parma -
Stadio Pierluigi Penzo; 23.09.2017; 15:00

Video

Parma 1:2 Empoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem przeprosić naszych kibiców, którzy przyjechali do Perugii by nas wspierać. Zawiedliśmy na całej linii, był to występ niegodny piłkarzy Parmy. Jako jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy czuję się odpowiedzialny za zespół i jego słabą postawę." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4115 dni.
Napisaliśmy 7423 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gagliolo: "W Parmie czuję się znakomicie"

autor: odys; 13.09.2017 ; 15:04;

Riccardo Gagliolo był gościem programu Teleducato, na antenie którego zabrał głos w sprawie ostatniego meczu z Brescią, swoich wrażeń związanych z pierwszymi miesiącami w Parmie oraz ogólnie Serie B.

"Mecz przeciwko Brescii był jednym z dziwniejszych jakie rozegrałem w ostatnich latach. W pierwszej połowie boisko było idealnie przygotowane do gry, mogliśmy pokazać pełnię swoich możliwości i długimi fragmentami górowaliśmy nad rywalem. Po przerwie na skutek bardzo intensywnych opadów, murawa zamieniła się jednak w jedną wielką kałużę, a o wszystkim zaczął decydować przypadek. Sędzia mimo iż dobrze widział jakie warunki panują nie zdecydował się przerwać spotkania, jak nam później tłumaczył ze względu na wymogi związane z transmisjami telewizyjnymi. Musieliśmy więc podjąć wyzwanie, szczęście sprzyjało jednak Brescii, która zdobyła bramkę i sięgnęła po zwycięstwo. Bardzo żałujemy tej porażki, jednak nie da się obiektywnie wskazać co nie zagrało, w związku z czym wyciągnięcie jakichkolwiek konstruktywnych wniosków jest prawie niemożliwe. Faworyt Serie B? W mojej opinii będzie to Frosinone, które w zeszłym sezonie było o krok od awansu. Bardzo silna wydaję się także kadra Palermo, z której po spadku z Serie A nie ubył zbyt wielu graczy. Parma? Czuję się tu naprawdę świetnie. W klubie panuje fantastyczna atmosfera, tworzymy zgraną i dobrze rozumiejącą się grupę. Bardzo podoba mi się też same miasto, które jest niezwykle spokojne i wręcz idealne do życia. Tardini? Gra przed taką publicznością budzi we mnie wielkie emocje. Już nie mogę się doczekać kolejnego meczu u siebie."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl