FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 piątek, 21 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4996 dni.
Napisaliśmy 13229 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gagliolo: "Chcę pokazać na co mnie stać"

autor: odys; 09.10.2019 ; 13:56;

Riccardo Gagliolo, który przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Szwecji, udzielił wywiadu dla Expressen, w którym wypowiedział się na temat swoich wrażeń ze swojego pierwszego kontraktu z kadrą.

"Ostatni mecz przed przybyciem na zgrupowanie na pewno nie był dobry w moim wykonaniu, popełniłem błąd, który w ostatecznym rozrachunku kosztował mój zespół porażkę. Czasem niestety tak bywa, ważne jest jednak to by po porażce potrafić się szybko ponieść i odkupić swoje winy. Właśnie z takim postanowieniem jestem tutaj, ze wszystkich sił chce pokazać, że zasłużyłem na to powołanie. Moja pozycja? Jestem środkowym obrońcą, jednak nie mam problemów z dostosowaniem się do woli trenera i mogę występować również na boku defensywy. Decyzja o wyborze Szwecji? Zdecydowałem się reprezentować Szwecję z uwagi na miłość do mojej matki, która pochodzi z tego kraju i wiem, że moje powołanie wiele dla niej znaczy. Dla mnie również gra na poziomie reprezentacyjnym jest spełnieniem marzeń. Aklimatyzacja na zgrupowaniu? Bardzo pomaga mi Ekdal, którego znam z Serie A. Mój Szwedzki? Potrafię się w nim komunikować, jednak często zdarza mi się zapominać pewnych słów, bowiem nie używam tego języka na co dzień."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.