FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 czwartek, 19 września 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Cagliari3
Stadio Ennio Tardini; 15.09.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Lazio-
Parma -
Stadio Olimpico; 22.09.2019; 20:45

Video

Parma 1:3 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie pamiętam, żebyśmy w jakimkolwiek meczu Serie A, pod moją wodzą w taki sposób prowadzili grę. Byliśmy stroną dominującą, przeważaliśmy, kreowaliśmy liczne sytuacje, cóż jednak z tego skoro nie byliśmy efektywni oraz cyniczni. Za nasz brak skuteczności zostaliśmy boleśnie skarceni przez rywala. Wynik 3:1, dla Cagliari mówi wszystko, a ładny styl na nic nam się nie zdał." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4841 dni.
Napisaliśmy 12257 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Gagliolo może otrzymać powołanie do reprezentacji Szwecji

autor: odys; 08.09.2019 ; 21:35;

Jak informuje Gazzetta dello Sport, temat ewentualnego powołania Riccardo Gagliolo do reprezentacji Szwecji wciąż jest tematem żywym, który wkrótce może doczekać się realizacji.

Sytuacja Gagliolo ma być stale monitorowana przez selekcjonera reprezentacji Szwecji - Jan Olof Anderssona, który rozważa jego powołanie, co sam przyznał w jednym z wywiadów.

"Gagliolo jest jednym z graczy, którego obserwujemy i rozważamy pod kątem włączenia go do naszej kadry. Nasi obserwatorzy widzieli jego dwa mecze dla Parmy w tym sezonie i na pewno mamy nad czym myśleć. Wprawdzie nie zdecydowaliśmy się na jego powołanie już teraz, jednak to nie zamyka dla niego drogi w przyszłości. Jego pozycja? Dla mnie to bardziej środkowy, niż boczny obrońca."

Przypomnijmy, iż Gagliolo, z uwagi na pochodzenie matki posiada zarówno włoski jak i szwedzki paszport i pomimo tego, iż jak sam podkreśla czuje się Włochem ma on pozostawać otwarty na ewentualną grę dla reprezentacji "Trzech Koron".

 

Zobacz także

Komentarze

1913 9 września 2019; 08:19
Dla samego piłkarza byłoby to super rozwiązanie , we włoskiej kadrze nie ma szans na gre a powołanie do jakiejkolwiek reprezentacji myślę ze podniesie poziom Gagliolo na kolejny już bardziej międzynarodowy pułap.
odys 9 września 2019; 11:05
Też sam Szwecja nie jest jakąś tam ogórkową drużyną, dość regularnie grają w największych imprezach zatem tym bardziej byłoby to dla Gagliolo dobre.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.