FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Frattali: "Zawsze staliśmy murem za trenerem"

autor: odys; 05.12.2017 ; 20:13;

Pierluigi Frattali udzielił wywiadu dla SportItalia, w którym wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji Parmy, Alessandro Lucarelliego, Francesco Corapiego, a także gola zdobytego przez bramkarza Brignoliego.

 

Wydarzeniem ostatniej kolejki w Parmie był gol Corapiego.

Ciccio zasłużył na bramkę jak mało kto. To prawdziwy profesjonalista i wzór do naśladowania. W zeszłym sezonie był jedną z czołowych postaci naszego zespołu, teraz jego rola została nieco ograniczona, jednak mimo to na treningach zawsze daje z siebie 100% i zawsze wspiera zespół. To wspaniała osoba i jestem szczęśliwy z powodu tego jak potoczyła się jego historia.

 

Parma ma wielkie ambicje.

Aktualnie jesteśmy na pierwszym miejscu i jest to powód do satysfakcji. Naszych sukcesów nie byłoby jednak bez trenera, za którym zawsze staliśmy murem nawet gdy wyniki nie były najlepsze. Teraz naszym celem jest kontynuowanie naszej drogi. Jesteśmy świadomi tego, że mistrzostwa są długi i wiele może się jeszcze wydarzyć, dlatego staramy się zachować zimną głową i skupiać tylko na najbliższych wyzwaniach. Staramy się nie wybiegać bardzo w przód, chcemy wygrać jak najwięcej spotkań, a co z tego wyjdzie na koniec sezonu, zobaczymy.

 

Jaka atmosfera panuje obecnie w Parmie?

Przed sezonem postanowiliśmy, że chcemy zagrać wielkie mistrzostwa dla naszych kibiców, jednak nie stawialiśmy żadnego konkretnego celu. Każde kolejne zwycięstwo buduje entuzjazm społeczeństwa, ale także wzmaga presję. Wiemy w jakim klubie gramy i chcemy sprawić, by wrócił on na należne mu miejsce.

 

Parma była już w trudnym momencie, jednak mimo to zaufano D'Aversie.

Ci, którzy nie mieli pojęcia o tym co dzieje się w klubie i o tym jak prowadzone są treningi, dali się ponieść emocją i pochopnie wygłaszali swoje sądy. Na całe szczęście w klubie pracują poważni i przygotowani ludzie, który byli świadomi pracy jaką wykonuje pan D'Aversa i wiedzieli, że wyniki prędzej czy później przyjdą.

 

Jak ważny jest Lucarelli dla tego zespołu?

Jego kariera i dokonania mówią same za siebie. Niezależnie od wieku Alessandro wciąż jest jednym z najlepszych na boisku i do tego ma fundamentalne znaczenie dla szatni. Zawsze stawia on zespół ponad swój osobisty interes, to kapitan z prawdziwego zdarzenia. Chciałbym by po sezonie kontynuował on swoją karierę, jednak niestety wiele wskazuje na to, że będzie inaczej.


Jakbyś skomentował gola swojego kolegi po fachu Brignoliego w meczu z Milanem?

To było coś naprawdę niesamowitego jego wyczyn dał Benevento historyczny punkt, a sam Brignoli jest teraz na ustach wszystkich. Wielkie gratulacje dla niego. Po części jest to też moment satysfakcji dla wszystkich bramkarzy.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.