FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 10 niedziela, 27 maja 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Napotkaliśmy na swojej drodze wiele trudności, ale zawsze uparcie szliśmy do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu, a teraz możemy świętować. Na wstępie chciałbym jednak bardzo podziękować Foggi, która pomimo tego, iż nie musiała zagrał z duchem sportu, do samego końca i po części przyczyniła się do naszego awansu. Nawet w najśmielszych snach nie zakładaliśmy takiego finału, to co zapanowało po ostatnim gwizdku i otrzymaniu informacji z Frosinone było naprawdę niesamowite. Jestem w niebo wzięty, czuję się spełniony!" - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4361 dni.
Napisaliśmy 8991 newsów

Mamy 263 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Frattali: "Chciałbym zostać w Parmie"

autor: odys; 15.05.2018 ; 10:59;

Pierluigi Frattali w rozmowie z RMC Sport, wypowiedział się na temat sezonu w wykonaniu Parmy oraz swojej przyszłości, zaznaczając iż chciałby pozostać na Tardini.

"Kończący sezon był bardzo dziwny i naznaczony wieloma trudnościami. Przez długi czas musieliśmy radzić sobie bez Ceravolo i Calaio czyli naszych dwóch najlepszych zawodników, do tego wszystkiego reszty składu także nie oszczędzały kontuzje. To wszystko mocno odbiło się na naszej grze, gdyż jeżeli w lidze tak wyrównanej jak Serie B musisz radzić sobie bez 4-5 podstawowych gracz naprawde wiele tracisz. Trener i sztab szkoleniowy wykonali jednak bardzo dobrą robotę i dzięki temu, w dużej mierze, wciąż jesteśmy w walce o drugie miejsce. Będziemy starać się o bezpośrednią promocje do samego końca, jednak jeśli przypadnie ona Frosinone, po prostu im pogratulujemy i skupimy się na play-off. Przyszłość? Mam nadzieje pozostać w Parmie, czuje się tu znakomicie i mam świetne relacje z kibicami oraz całą klubową społecznością."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.