FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 sobota, 15 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5172 dni.
Napisaliśmy 14140 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Fiorentina chce D'Aversę

autor: odys; 12.02.2020 ; 13:29;

Przez ponad półtorej roku spędzonego w Serie A, Roberto D'Aversa zdążył wyrobić sobie bardzo dobrą markę i uchodzi obecnie za jednego z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia we Włoszech.

Nic więc dziwnego, że coraz częściej aktualny szkoleniowiec Crociatich jest łączony z objęciem silniejszych i bardziej zamożniejszych, od Parmy, klubów. Według ostatnich informacji serwisu CalcioMarcato.com, D'Aversa ma znajdować się wysoko na liście życzeń, mającej mocarstwowe plany, Fiorentiny, która miałaby podjąć próbę jego ściągnięcia już najbliższego lata. Z podobnym zamiarem ma nosić się także Sampdoria.

Zobacz także

Komentarze

odys 12 lutego 2020; 13:45
tak jak powiedziałem kilka tygodni temu, prędzej czy później Fiora się po niego zgłosi, a z racji na to ile mają oni mają teraz hasju jak pojawi się konkretna oferta ciężko będzie go zatrzymać. Prawda jest taka, że z Fiorentiną i ich potencjałem kadrowym i finansowym D'Aversa spokojnie biłby się o Top5.
czaaja 12 lutego 2020; 13:46
Niech sobie biora Spalettiego... bezrobotny jest. Nasz Trenejro zostaje!
czaaja 12 lutego 2020; 13:53
Przeciez aktualna Parma to projekt D'Aversy...Spieszy mu sie gdzies? Naturalnym jest ze dostanie po sezone podwyzke. Jezeli Gervo ma 2mln/sezon to dlaczedo trener ma tyle nie zarabiac?
odys 12 lutego 2020; 13:59
w tej chwili D'Aversa zarabia jakieś 750 tys. na sezon i w wypadku klubu naszej wielkości nie ma szans na to, żeby dostał więcej niż milion, a Fiorentina spokojnie rzuciłaby mu ze 1,5 może nawet 2. Do tego dochodzi też walka o wyższe cele niż tylko utrzymanie. D'Aversa to ambitny człowiek, i jak bardzo nie byłby on przywiązany do naszego zespołu, to jeśli ktoś zaproponuje mu więcej pieniędzy, większy prestiż, walę o wyższe cele i skład, który w granicach rozsądku będzie mógł sobie sam zbudować, to ciężko jest przypuszczać że będzie się nas kurczowo trzymać, bo jak coś takiego będzie na stole to nie będziemy mieli żadnych argumentów.
czaaja 12 lutego 2020; 14:02
Dlazego 1mln to max? Nie znajdzie sie wiecej kasy?
odys 12 lutego 2020; 14:13
Budżet płacowy nie jest z gumy i w przyszłych rozgrywkach pozostanie na podobnym poziomie co teraz. Nawet jeśli pożegnamy tych najlepiej opłacanych czyli Gervo i Darmiana to mimo wszystko lepiej jest przeznaczyć te oszczędności na rzecz 2 może nawet 4 jakościowych graczy, którzy będą też mogli wypracować nam kapistał na przyszłość. A sytuacja w której w klubie walczącym o utrzymanie na szczyvie listy płac jest trener byłaby bardzo dziwna.
odys 12 lutego 2020; 14:18
A poza tym podniesienie mu płacy do ponad milion wiąże się z ryzykiem bo co jak nagle przestanie "żreć" pojawi się kryzys i trzeba będzie uciekać się do zwolnienia? Wtedy na 2 lata zostaniemy z wypłacaniem gigantycznej pensji komuś z kogo nie korzystamy i będzie to jeszcze gorsze niż sytuacja Gervo. W małych klubach zagrożenie rotacją trenerów jest bardzo duże, i dlatego pensja trenera w takim klubie pensja dla trenera powyżej mln to igranie z losem. Jasne nasz zarząd ma łeb na karku i potrafi działać spokojnie, na przestrzeni ostatnich kilku lat mógł kilka razy zwolnić D'Averse ale tego nie zrobił i chwała mu za to, ale nie jest powiedziane że nie dojdziemy do takiego punktu w którym będzie to konieczne, a wtedy jeśli wcześniej dalibyśmy mu tę podwyżkę do 1,5 bańki będziemy po prostu w dupie.
grasiak 12 lutego 2020; 15:17
Na szczęście Viola na poważnie ze swoim projektem ruszy dopiero za kilka z drugiej strony to nie przeszkodzi im w tym żeby już szybciej ściągnąć porządnego trenera. Pozostaje nam chyba liczyć tylko na to, że Sam D'Aversa póki co nie będzie chciał odejść.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.