FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 19 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4657 dni.
Napisaliśmy 11077 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Falcinelli aleternatywą dla Matriego

autor: odys; 07.01.2019 ; 16:17;

Na tę chwilę kandydatem nuer jeden Parmy do zostanie "wice-Inglese" wydaję się być Alessandro Matri. Gialloblu mają mieć jednak w zanadżu opcję rezerwową na wypadek gdyby transfer doświadczonego napastnika (ponownie) nie wypalił.

Z informacji zebranych przez Gazzetta dello Sport, wynika, iż na celowniku Parmy miał znaleźć się Diego Falcinelli, mający za sobą bardzo nieudaną pierwszą część sezonu w barwach Bologny, dla której w 12 spotkaniach nie zdobył żadnego gola. Jakby tego było mało po przybyciu Nicola Sansone, do zespołu Rossoblu, pozycja 27-letniego napastnika jeszcze bardziej się osłabiła zaś jego odejście wydaję się być przesądzone.

Zobacz także

Komentarze

odys 7 stycznia 2019; 16:18
kurde pamiętam, że dwa sezony temu jak grał jeszcze w Crotone to był kawał grajka. W tamtej formie brałbym go w ciemno i byłbym w stanie zaryzykować że realnie powalczyłby z Inglese o pierwszy skład. Niestety od 2 sezonów jego forma to równia pochyła i obecnie zdecydowanie lepiej wygląda opcja z Matrim.
Szarak 7 stycznia 2019; 18:42
Ja żałuję, że w ogóle się nie postaralismy o tą dwójkę, która powędrowała do bologny właśnie, sansone i soriano, idealnie wg mnie spasowaliby, ale może kwestia finansowa stanowiła przeszkodę, a jeśli ustanowić niską klauzulę wykupu falcinelliego to wolałbym chyba z nim zaryzykować niż brać starego matriego, pamiętając, że to i tak tylko zmiennik, a nuż odnajdzie dawną formę u nas.
odys 7 stycznia 2019; 20:14
Też żałuję, ale ani Sansone ani Soriano, a już na pewno obaj razem nie byli w naszym zasięgu finansowym (Soriano w Torino dostał prawie 1,5 mlnm a Sansone w Hiszpani pewnie mniej nie inkasował za tem nawet nie mam startu do takich kwot u nas). Bologna to klub obecnie znacznie bardziej zamożny niż my, a do tego byli przyparci do muru pozycją w tabeli tak więc chcąc utrzymać się muszą inwestować.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.