FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 wtorek, 16 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
AVS Prad1
Parma 14
Prato allo Stelvio; 13.07.2019; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Val Venosta-
Prato allo Stelvio; 17.07.2019; 17:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Dziękuję za te wspaniałe dwa i pół roku, zakładałem tę koszulkę z prawdziwą dumą i na zawsze już pozostanę kibicem Parmy!" - Pierluigi Frattali

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4776 dni.
Napisaliśmy 11824 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Mam nadzieję, że niczego nie zespsułem"

autor: odys; 31.01.2019 ; 21:18;

Daniele Faggiano opuszczając mediolański hotel Da Vinc, w którym rozegrał się ostatni dzień zimowego okienka transferowego, udzielił wywiadu dla Sportitalia i krótko podsumował mercato w wykonaniu Parmy.

"Naszym planem na mercato, było działanie z rozwagą i z poszanowaniem klubowego budżetu. Myślę, że udało się te założenie zrealizować, ale czy faktycznie tak było zerwyfikuje czas. Mogę mieć tylko nadzieję, że nic nie zepsułem. Caceres? To był tylko pomysł, zawodnik był po za naszym zasięgiem ekonomicznym, dlatego nie czuję wielkiego żalu z faktu, że nie udało się go doprowadzić do Parmy. Alves? Juventus o niego pytał jednak my nie zamierzaliśmy pozbywać się naszego kapitana. Brazao? To operacja, którą sfinalizowaliśmy przy udziale i pomocy Interu. To bardzo perspektywiczny bramkarz, z którego możemy mieć sporo pożytku. Schiappacasse? To kolejny bardzo perspektywiczny zawodnik, który w naszym zespole może dojrzeć piłkarsko. Wypożyczyliśmy go na półtorej roku, zobaczymy co z tego wyjdzie. Lapadula? Negocjacje były otwarte, jednak z uwagi na to, iż Ceravolo został, ten pomysł nie mógł się udać. Cel? Pozostaje nie zmienny. Interesuje nas tylko utrzymanie."

Zobacz także

Komentarze

odys 31 stycznia 2019; 21:21
jak dla mnie bardzo dobre mercato w naszym wykonaniu. Żałuje jedynie że nie udało się ściągnąć jakiegoś prawego defensora i grajka pokroju El Kaddouriego, ale i tak nie ma na co narzekać. Zrobiliśmy porządek w kadrze, ściągnęliśmy jedno głośne nazwisko w postaci Kucki i do tego całą masę młodzieży co moze zaprocentować. I właśnie ta młodzież cieszy mnie najbardziej, bo po raz pierwszy od lat pokazaliśmy że myślimy też o przyszłości. Dotychczas sprowadzaliśmy tylko doświadczonych zadaniowców z myślą o chwili bieżącej, teraz zaś w końcu dysponujemy też młodzieżą, która może grać w pierwszym składzie.. Oczywiście mogło być lepiej, ale przy naszych obecnych możliwościach finansowych dla mnie to mercato to jest mocne 6.5-7 na 10. Brawo Faggiano.
krz 31 stycznia 2019; 21:32
Kucka to niby głośne nazwisko? Nie przesadzalbym z pochwałami, szczególnie nie podoba mi ta linia pomocy,jeszcze straciliśmy Deiole. Diakhate? W ogóle nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Na plus pozbycie się zbędnych graczy i zatrzymanie Alvesa.
odys 31 stycznia 2019; 21:43
jak dla mnie, przynajmniej pod kątem Serie A, Kucka to głosniejsze nazwisko niż to co przybywało w lecie, ewentualnie tylko Gervinho i Inglese pod tym względem stawiałbym wyżej. Co do pomocy to dla mnie niewiele się zmienia, dalej nie ma kreatywności (bo prócz Grassiego nigdy jej nie było), ale są to zawodnicy skrojeni pod pomysł D'Aversy i to jest dobre. Cieszy mnie to, że jest to też dobrze zbilansowane znaczy się doświadczenie/młodość jasne, ze Diakhate czy Machin to niewiadome, ale ja wolę młodych grajków którzy być może odpalą i będziemy mieli z nich pożytek niż piłkarzy pokroju Deziego, z których już nic nie będzie. Na Deiole po lecie też nikt nie liczył, a wypadł co by nie mówić solidnie, tak więc liczę, że w przypadku tej dwójki będzie podobnie.
krz 31 stycznia 2019; 22:18
My Kucke znamy bo siedzimy w Serie A, dla przeciętnego kibica to no name.Mam nadzieję,że masz rację i będzie to wszystko funkcjonować podobnie jak w pierwszej rundzie. Utrzymajmy się jak najszybciej, a potem jako wierny kibic chciałbym zobaczyć więcej polotu w tej grze już bez obciazenia psychicznego.
odys 31 stycznia 2019; 22:45
nie no o Kuczce było tylko w kontekście Serie A, zresztą jakbyśmy mieli to tak globalnie rozpatrywać to Inglese w tej skali byłby jeszcze większył nonamem. Co do funkcjonowania zespołu to nie widzę powodu dla którego coś miałoby zostać zaburzone. Z graczy, którzy mieli jako taki wpływ na grę odszedł tylko Deiola, za którego przyszedł Machin czyli grajek w podobnym wieku i z podobnym nikłym doświadczeniem tak wiec dla mnie wymiana 1 do 1 (no może 1 do 0,8 na korzyść Deioli, ale i tak myślę że wiele nie stracimy) m reszta żadna strata, Di Gaudio ostatnimi miesiącami w ogóle nie grał, Ciciretti to była bez nadzieja, Munari, Calaio, Baraye poza kadrą, Da Cruz mysi zbierać doświadczenie tak więc wiele albo w zasadzie nic nie straciliśmy. Jedynie co do kwestia Grassiego, za którego przyszedł de facto Kuco ale to inny typ gracza. Z drugiej strony gramy bez Albeto już jakiś czas więc też można przywyknąć. Ja osobiście po cichu wciąż liczę na Stulaca, że okrzepnie i będzie tym samym grajkiem, który zachwycał w zeszłym sezonie w Serie B, choć i tak jak na debiutanta w Serie A tragedii w jego wykonaniu nie ma.
odys 31 stycznia 2019; 23:13
tak szczerze mówiąc w tym naszym mercato frapuje mnie jedna sprawa - wykupienia Sprocatiego, bo nie jestem sobie w stanie wytłumaczyć tego ruchu. Nie musieliśmy tego robić bo nie było w umowie zapisu o obligatoryjnym wykupie, gość nie jest podstawowym graczem (zagrał jeden dobry mecz z Chievo, a poza tym tylko ogony), a wykorzystanie go jako karty przetargowej w innym transferze, mogłoby wchodzić w grę tylko z klubami z Serie B, a i w tym przypadku znajdą się lepi do tego mina. Naprawdę nie wiem co sobie w tym przypadku założył klub, zwłaszcza że przy obecnej hierarchii Sprocati jest co najwyżej 4 skrzydłowym po Gervinho, Bia i Siligardim, a ja osobiście myślę, że przynajmniej w najbliższych meczach, moze spaść nawet na 5 miejsce bo D\Aversa pewnie będzie chciał przetestować Schiapacasse,