FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 25 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Zdajemy sobie sprawę jak wielkim atutem są nasi kibice oraz ich wsparcie płynące z trybun. W ubiegłym sezonie mogliśmy tego doświadczyć wiele razy, chociażby w starciu z Fiorentiną, kiedy to fani dosłownie ponieśli nas do zwycięstwa. Zależy nam nam na utrzymaniu tej synergii, nie chcieliśmy tego psuć i mimo tego, iż rynek piłkarski ciągle się zmienia, zdecydowaliśmy się na bardzo przystępne ceny naszych karnetów. Liczymy, że nasi kibice to docenią." - Luca Carra

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4755 dni.
Napisaliśmy 11677 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Grassi i Sepe prawdopodobnie zostaną z nami"

autor: odys; 14.06.2019 ; 16:29;

Dyrektor sportowy Parmy - Daniele Faggiano udzielił krótkiego wywiadu dla Radio CRC, na antenie którego skomentował kwestie ewentualnych transakcji z Napoli, które rzewkomo mają być blisko realizacji.

"Z Napoli łączą nas szczególne relacje i w nadchodzącym mercato być może uda się nam przeprowadzić kilka operacji. Sepe? Niczego w tej sprawie nie forsujemy, temat nie jest jeszcze zamknięty, a my nie podjęliśmy jeszcze żadnej wiążącej decyzji. Inglese? Oczywiście, że chcielibyśmy zatrzymać tego piłkarza u siebie, ale będzie to bardzo trudne, bowiem ma on wyrobioną markę we Włoszech, a do tego same Napoli może chcieć skorzystać z jego usług. Grassi? Może zostać z nami na kolejny sezon. Ounas i Rog? Nie przeczę, ze są to gracze, którzy bardzo nas interesują, mamy jednak swoje ograniczenia związane z budżetem, które niekoniecznie mogą pozwolić na na luksus w postaci takich zawodników. Zobaczymy co wydarzy się po otwarciu mercato."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.