FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 czwartek, 17 stycznia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 5
Ravenna0
Stadio Ennio Tardini; 12.01.2019; 14:30

Następny mecz

Serie A
Udinese-
Parma -
Dacia Arena; 19.01.2019; 18:00

Video

Parma 0:2 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mercato? Klub dobrze wie czego nam potrzeba i jak interweniować na rynku. Pan Faggiano to wielki specjalista i jestem spokojny o jego działanie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4596 dni.
Napisaliśmy 10683 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Ciężko będzie nie myśleć o innych meczach"

autor: odys; 16.05.2018 ; 12:54;

Dyrektor sportowy Parmy - Daniele Faggiano, w wywiadzie dla Gazzetta di Parma, stwierdził iż podczas meczu ze Spezią ciężko będzie drużynie nie myśleć o innych spotkaniach, jednak musi ona dołożyć wszelkich starań by skupić się tylko na rywalu.

"Musimy przystąpić do tego spotkania z odpowiednim duchem, zagrać swoją grę, przeciwko zespołowi, który w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno zrobi wszystko by wygrać. Spezia sprawi nam wiele trudności i nie mam co do tego wątpliwości dlatego musimy zagrać z pełną determinacją i koncentracją. Jednocześnie ciężko będzie nie myśleć o tym co dzieje się w innych spotkaniach, jednak musimy próbować koncentrować się tylko i wyłącznie na naszym spotkaniu, ponieważ, przynajmniej po części, jesteśmy odpowiedzialni za własny los. Chcemy zdobyć trzy punkty i w spokoju czekać na to co wydarzy się później. Potrzeba nam też pokory i samoświadomości, jeśli zajmiemy trzecie lub czwarte miejsce, trzeba je będzie przyjąć z zadowoleniem. To jasne, ze będąc na pierwszym lub drugim miejscu, chcieliśmy je utrzymać, jednak w trakcie rozgrywek popełniliśmy zbyt wiele błędów, co tyczy się także mojej osoby. Play-off? Nie w tej chwili sensu o tym rozmawiać, przed nami mecz z Spezią, który trzeba wygrać. Dopiero później przyjdzie czas na spojrzenie w tabelę i ułożenie dalszych planów. Nie mamy jednak powodów by bać się konkurencji, bowiem w tej rundzie pokazaliśmy, że potrafimy grać mecz z wielkimi zespołami."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.