FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 10 niedziela, 27 maja 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Napotkaliśmy na swojej drodze wiele trudności, ale zawsze uparcie szliśmy do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu, a teraz możemy świętować. Na wstępie chciałbym jednak bardzo podziękować Foggi, która pomimo tego, iż nie musiała zagrał z duchem sportu, do samego końca i po części przyczyniła się do naszego awansu. Nawet w najśmielszych snach nie zakładaliśmy takiego finału, to co zapanowało po ostatnim gwizdku i otrzymaniu informacji z Frosinone było naprawdę niesamowite. Jestem w niebo wzięty, czuję się spełniony!" - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4361 dni.
Napisaliśmy 8991 newsów

Mamy 263 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Ciężko będzie nie myśleć o innych meczach"

autor: odys; 16.05.2018 ; 12:54;

Dyrektor sportowy Parmy - Daniele Faggiano, w wywiadzie dla Gazzetta di Parma, stwierdził iż podczas meczu ze Spezią ciężko będzie drużynie nie myśleć o innych spotkaniach, jednak musi ona dołożyć wszelkich starań by skupić się tylko na rywalu.

"Musimy przystąpić do tego spotkania z odpowiednim duchem, zagrać swoją grę, przeciwko zespołowi, który w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno zrobi wszystko by wygrać. Spezia sprawi nam wiele trudności i nie mam co do tego wątpliwości dlatego musimy zagrać z pełną determinacją i koncentracją. Jednocześnie ciężko będzie nie myśleć o tym co dzieje się w innych spotkaniach, jednak musimy próbować koncentrować się tylko i wyłącznie na naszym spotkaniu, ponieważ, przynajmniej po części, jesteśmy odpowiedzialni za własny los. Chcemy zdobyć trzy punkty i w spokoju czekać na to co wydarzy się później. Potrzeba nam też pokory i samoświadomości, jeśli zajmiemy trzecie lub czwarte miejsce, trzeba je będzie przyjąć z zadowoleniem. To jasne, ze będąc na pierwszym lub drugim miejscu, chcieliśmy je utrzymać, jednak w trakcie rozgrywek popełniliśmy zbyt wiele błędów, co tyczy się także mojej osoby. Play-off? Nie w tej chwili sensu o tym rozmawiać, przed nami mecz z Spezią, który trzeba wygrać. Dopiero później przyjdzie czas na spojrzenie w tabelę i ułożenie dalszych planów. Nie mamy jednak powodów by bać się konkurencji, bowiem w tej rundzie pokazaliśmy, że potrafimy grać mecz z wielkimi zespołami."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.