FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 wtorek, 19 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4384 dni.
Napisaliśmy 9178 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Chcemy sprowadzić jeszcze 5-6 zawodników"

autor: odys; 16.07.2017 ; 19:43;

Daniele Faggiano, w ekskluzywnym wywiadzie, którego udzielił dla serwisu ParmaLive.com, zabrał głos na temat aktualnych postępów Parmy, na mercato.

 

Jak będzie rola Federico Adorniego, w pierwszym zespole Parmy?

To temat, który podlegać będzie ocenie podczas zgrupowania w Pinzolo. Uda się tam 4 bramkarzy, w tym także Adroni. To bardzo perspektywiczny młody zawodnik, który do tego jest bardzo związany z klubem, cieszymy się, że mamy go z powrotem.

 

Co z Zommersem?

Zommers ma zamiar powalczyć o miejsce w reprezentacji Łotwy, a do tego potrzebuje regularnych występów w klubie. Poprosił więc nas o wypożyczenie, a my szukamy dla niego odpowiedniego miejsca.

 

Parma dokonała 8 wzmocnień, jednak chyba nie wszyscy gracze znajdą się w kadrze D'Aversy?

Każdy z tych piłkarzy ma  sobie coś wyjątkowego, w przeciwnym wypadku byśmy ich nie pozyskali. Wszyscy oni udadzą się na obóz w Pinzolo, gdzie trener D'Aversa osobiście oceni ich stopień przydatności dla zespołu.

 

Di Lorenzo i Germoni wydają się być bardzo blisko Parmy. Czy faktycznie tak jest?

Kwestia Germoiniego jest już praktycznie zamknięta, a do ostatecznej finalizacji potrzeba już tylko podpisu Lotito na umowie o wypożyczenie. Jeśli idzie o Di Lorenzo, to jest to zawodnik z niesłychanym potencjałem, który mógłby eksplodować w Serie B. Negocjacje z Materą są w toku, jednak nic nie jest jeszcze zdefiniowane.

 

Lewa obrona zostaje więc wzmocniona, czy to oznacza odejście Scagli?

W żadnym wypadku, warto zaznaczyć iż Luigi na lewą obronę, wskoczył w trybie awaryjnym, wcześniej grywał na lewej pomocy lub nawet skrzydeł. Nie widzę problemu by powrócił na swoją nominalną pozycję. Z pewnością będzie on przydatny dla zespołu.

 

Calaio zostanie w drużynie?

Według mojej wiedzy na pewno tak.

 

Pomijając kwestię nazwisk, jakich piłkarzy poszukuje aktualnie Parma?

Poszukujemy pomocnika, mogącego dać jakość w środku pola, dwóch napastników i przynajmniej 2-3 obrońców. Do tego pewne zmiany zajdą w obrębie piłkarzy młodych.

 

Owym pomocnikiem może być Dezi?

To znakomity zawodnik, który na pewno byłby wielkim wzmocnieniem. Sprawa z jego transferem jest jednak skomplikowana i w grę wchodzą bardzo duże pieniądze, jak na warunki Serie B.

 

Co z Saberem?

Pracujemy, pracujemy (śmiech). Saber to jeden z wielu piłkarzy, w sprawie, których prowadzimy negocjacje. Dwukrotnie spotkaliśmy się z Piacenża, jednak nie chcemy robić niczego na siłę, gdyż mamy wielki szacunek do tego klubu, a nasze relacje są bardzo dobre. Nie ma potrzeby tego psuć, przez pochopne decyzje.

 

Jak wygląda sytuacja Piccolo?

Sprawa jest rozwojowa, po obu stronach czuć chęć do zamknięcia negocjacji, jednak do ostatecznego porozumienia trochę brakuje. Uprzedzając pytanie, które pewnie się pojawi mogę powiedzieć, że nie ma podstaw ku temy by włączyć Coly'ego do tej transakcji.


Tymczasem udało się pozyskać Siligardiego.

To transfer, który wnosi w nasze szeregi nowy entuzjazm. Gracz ten od razu zaakceptował naszą ofertę, z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi.


Rozmowy z Carpi w sprawie Di Gaudio i Gagliolo będą kontynuowane?

Oczywiście, sprawa wygląda nieco podobnie do tej Piccolo. Rozmowy są w toku i poszukujemy rozwiązania satysfakcjonującego obie strony.

 

Na tę chwile cała kadra jedzie do Pinzolo?

Tak nie zamierzamy nikogo skreślać z listy, chyba że zdołamy zamknąć jakiś transfer wychodzący w ciągu najbliższych 3 dni.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.