FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 5 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5101 dni.
Napisaliśmy 13725 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

FIFA: Kontrakty piłkarzy obowiązują do końca sezonu

autor: odys; 07.04.2020 ; 20:40;

FIFA wydała dziś specjalny komunikat, w którym odniosła się do tematu kontraktów piłkarzy, które wedle jej oświadczenia mają być ważne do końca sezonu, niezależnie od tego kiedy on nastąpi.

Federacja zachęciła również kluby i piłkarzy do współpracy w zakresie cięcia wydatków i redukcji płac, zaś wszelkie sporne sytuacje w tej kwestii kierowane mają być właśnie do FIFA.

Poniżej treść komunikatu wydanego przez FIFA:

"Kontrakty zawodników zwykle obwiązują do końca sezonu. Przy obecnym zawieszeniu rozgrywek, jakie obowiązuje w większości krajów, oczywistym jest, że mistrzostwa nie mogą zakończyć się zgodnie z wcześniej zaplanowanymi terminami. Z tego powodu proponujemy przedłużenie umów piłkarzy do końca sezonu, niezależnie od tego kiedy ten koniec miałby nastąpić. Jest to rozwiązanie zgodne z pierwotną intencją stron zawierających umowę, które pozwoliłoby zachować integralność sportową oraz stabilność.

Koronawirus ma duży wpływ na finanse klubów, które w momencie zawieszenia rozgrywek nie mogą czerpać dotychczasowych dochodów z rozgrywanych spotkań. Piłka nożna podobnie jak inne sktory gospodarki muszą być elastyczne i szukać optymalnego rozwiązania tej sytuacji, które pozwoliłoby zachować klubom ciągłość funkcjonowania. Dlatego też FIFA zachęca kluby i piłkarzy do dialogu i współpracy w celu wypracowania najlepszego rozwiązania na ten trudny okres. FIFA zaleca dokładne przeanalizowanie każdego rozwiązania w także tematu zawieszenie lub też redukcji płac. W razie gdy klubom i piłkarzom nie uda się wypracować porozumienia, FIFA jest gotowa do rozstrzygania spornych sytuacji."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.