FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 czwartek, 15 kwietnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan3
Stadio Ennio Tardini; 10.04.2021; 18:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Video

Parma 1:3 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15618 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Empoli zgłasza się po Sepe

autor: odys; 07.04.2021 ; 13:24;

W kontekście Parmy pojawia się coraz więcej plotek transferowych, które przede wszystkim dotycząc możliwych odejść z klubu.

Jak informuje serwis TMW, w przypadku spadku Crociatich do Serie B, z zespołem praktycznie na pewno pożegna się Luigi Sepe. Doświadczony golkiper, który w trakcie trzech sezonów na Tardini wyrobił sobie solidną markę w Serie A, nie może narzekać na brak ofert, zaś najpoważniejsze zainteresowanie jego osobą ma wykazywać Empoli, które prawdopodobnie będzie jednym z przyszłorocznych beniaminków. Zdaniem dziennikarzy, kierunek ten ma być o tyle preferowany, że z środowiskiem toskańskiego klubu bardzo bliskie relacje utrzymuje agent Sepe - Mario Giuffredi.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 7 kwietnia 2021; 13:55
Jak spadniemy to Sepe odejdize, to jest pewnie ale wydaje mi się, że to będzie dla niego ostatni dzwonek by dołączyć do jakiegoś Napoli czy Lazio więc wątpie by dołączył właśnie do Empoli, a raczej do jakiegoś mocniejszego klubu.
odys 7 kwietnia 2021; 14:29
Szanse na dołączenie do jakiegoś klubu z topu (i to raczej jako dwójka a nie jedynka) miał po zeszłym sezonie, teraz żaden klub z topu nawet nie niego nie spojrzy. Oczywiście Sepe nie jest naszym głównym problemem w tym sezonie, ale i tak jakiegoś babola co 3-4 mecze trzaśnie. Tak więc dolna 10 tabeli, ewentualnie klub pokroju Sassuolo czy Hellasu to jest max.
czaaja 7 kwietnia 2021; 20:27
Empoli wykłada 8mln€ i Sepek może się pakować już dzisiaj! Solidny raczej nie jest, wali babole, i jest niepewny, o tyle dobrze ze nieźle gra nogami. Znajdziemy młodzika w Rumunii bo to kopalnia talentów, jak znalazł na SerieB


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.