FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 20 listopada 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Torino1
Parma 2
Stadio Grande Torino; 10.11.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 25.11.2018; 12:30

Video

Torino 1:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Drużyna jest zawsze najważniejsza, dziś każdy z nas zagrał dla Parmy i wspólnego celu, dzięki czemu odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Od samego początku spotkania pokazaliśmy, że zależy nam na trzech punktach, nie przestraszyliśmy się Torino, graliśmy otwarty futbol i zostaliśmy za to nagrodzeni. Ta wygrana sprawia, że czujemy się nieco spokojniejsi, gdyż udało się nam przezwyciężyć ciężko okres i ponownie zainkasować 3 punkty, bardzo ważne dla naszego głównego celu." - Matteo Scozzarella

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4538 dni.
Napisaliśmy 10289 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dwie duże kontrowersje w meczu z Interm

autor: odys; 16.09.2018 ; 12:15;

Dzięki sensacyjnemu zwycięstwu nad Interem, od wczoraj Parma jest na ustach całych Włoch. Pomimo tego, iż wielu uważa wygraną Gialloblu za zasłużoną, to spotkanie nie obyło się bez kontrowersji.

Eksperci sędziowscy analizujący spotkanie dla Gazzetta dello Sport, zwrócili szczególną uwagę na dwie sytuacje, w których arbiter meczu podjął błędne decyzje, które mogły miec poważny wpływ na losy całego spotkania.

Pierwsza sytuacja miała miejsce już w 3 minucie, kiedy to Gagliardini wyprostowaną nogą brutalnie zaatakował kolano szarżującego Di Gadudio. Nie ma praktycznie żadnych wątpliwości co do tego, że pomocnik Interu powinien za to wejście zobaczyć czerwoną kartkę, tym czasem jednak sędzia nie pokazał mu nawet żółtego kartonika. Z kolei druga sytuacja miała miejsce w polu karnym Parmy, w 56 minucie, kiedy to po strzale Perisica, na linii bramkowej interweniował Dimarco. Na powtórkach wyraźnie widać, iż piłka uderzyła defensora Gialloblu w rękę, a co za tym idzie gospodarzom w tej sytuacji należał się rzut karny.

Nie ulega wątpliwości, że oba te wydarzenia mogły znacząco zmienić optykę całego spotkania i mocno obciążają one konto sędziego Manganiello. Inną sprawą jest jednak to, że w obu przypadkach zareagować powinien system VAR, a tak się nie stało.

Ponad to dziennikarze zwrócili również uwagę na dwie pomniejsze sprawy. Niektórzy dopatrują się "pasywnego" spalonego przy golu Dimarco, zaś z kwestii dyscyplinarnych zwracano również uwagę, na to, iż za niesportowe zachowanie i wrzucenie piłki na boisko żółtą kartkę powinien obejrzeć Sepe.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.