FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 wtorek, 25 września 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Cagliari0
Stadio Ennio Tardini; 22.09.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Napoli-
Parma -
Stadio San Paolo; 26.09.2018; 21:00

Video

Parma 2:0 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Kontrataki? Przywiązujemy do tego aspektu wielką wagę i sporo pracujemy nad nim na treningach, jesteśmy świadomi tego, że w wielu meczach dobrze wyprowadzane kontry mogą być dla nas bezcenne." - Robertp D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4482 dni.
Napisaliśmy 9953 newsów

Mamy 269 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dwie duże kontrowersje w meczu z Interm

autor: odys; 16.09.2018 ; 12:15;

Dzięki sensacyjnemu zwycięstwu nad Interem, od wczoraj Parma jest na ustach całych Włoch. Pomimo tego, iż wielu uważa wygraną Gialloblu za zasłużoną, to spotkanie nie obyło się bez kontrowersji.

Eksperci sędziowscy analizujący spotkanie dla Gazzetta dello Sport, zwrócili szczególną uwagę na dwie sytuacje, w których arbiter meczu podjął błędne decyzje, które mogły miec poważny wpływ na losy całego spotkania.

Pierwsza sytuacja miała miejsce już w 3 minucie, kiedy to Gagliardini wyprostowaną nogą brutalnie zaatakował kolano szarżującego Di Gadudio. Nie ma praktycznie żadnych wątpliwości co do tego, że pomocnik Interu powinien za to wejście zobaczyć czerwoną kartkę, tym czasem jednak sędzia nie pokazał mu nawet żółtego kartonika. Z kolei druga sytuacja miała miejsce w polu karnym Parmy, w 56 minucie, kiedy to po strzale Perisica, na linii bramkowej interweniował Dimarco. Na powtórkach wyraźnie widać, iż piłka uderzyła defensora Gialloblu w rękę, a co za tym idzie gospodarzom w tej sytuacji należał się rzut karny.

Nie ulega wątpliwości, że oba te wydarzenia mogły znacząco zmienić optykę całego spotkania i mocno obciążają one konto sędziego Manganiello. Inną sprawą jest jednak to, że w obu przypadkach zareagować powinien system VAR, a tak się nie stało.

Ponad to dziennikarze zwrócili również uwagę na dwie pomniejsze sprawy. Niektórzy dopatrują się "pasywnego" spalonego przy golu Dimarco, zaś z kwestii dyscyplinarnych zwracano również uwagę, na to, iż za niesportowe zachowanie i wrzucenie piłki na boisko żółtą kartkę powinien obejrzeć Sepe.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.