FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dwie duże kontrowersje w meczu z Interm

autor: odys; 16.09.2018 ; 12:15;

Dzięki sensacyjnemu zwycięstwu nad Interem, od wczoraj Parma jest na ustach całych Włoch. Pomimo tego, iż wielu uważa wygraną Gialloblu za zasłużoną, to spotkanie nie obyło się bez kontrowersji.

Eksperci sędziowscy analizujący spotkanie dla Gazzetta dello Sport, zwrócili szczególną uwagę na dwie sytuacje, w których arbiter meczu podjął błędne decyzje, które mogły miec poważny wpływ na losy całego spotkania.

Pierwsza sytuacja miała miejsce już w 3 minucie, kiedy to Gagliardini wyprostowaną nogą brutalnie zaatakował kolano szarżującego Di Gadudio. Nie ma praktycznie żadnych wątpliwości co do tego, że pomocnik Interu powinien za to wejście zobaczyć czerwoną kartkę, tym czasem jednak sędzia nie pokazał mu nawet żółtego kartonika. Z kolei druga sytuacja miała miejsce w polu karnym Parmy, w 56 minucie, kiedy to po strzale Perisica, na linii bramkowej interweniował Dimarco. Na powtórkach wyraźnie widać, iż piłka uderzyła defensora Gialloblu w rękę, a co za tym idzie gospodarzom w tej sytuacji należał się rzut karny.

Nie ulega wątpliwości, że oba te wydarzenia mogły znacząco zmienić optykę całego spotkania i mocno obciążają one konto sędziego Manganiello. Inną sprawą jest jednak to, że w obu przypadkach zareagować powinien system VAR, a tak się nie stało.

Ponad to dziennikarze zwrócili również uwagę na dwie pomniejsze sprawy. Niektórzy dopatrują się "pasywnego" spalonego przy golu Dimarco, zaś z kwestii dyscyplinarnych zwracano również uwagę, na to, iż za niesportowe zachowanie i wrzucenie piłki na boisko żółtą kartkę powinien obejrzeć Sepe.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.