FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Donadoni: "Zagramy lepiej niż z Ceseną"

autor: odys; 13.09.2014 ; 17:09;

Na przedmeczowej konferencji prasowej Roberto Donadoni, zapewnił iż przeciwko Milanowi zobaczymy zdecydowanie lepszy zespół Parmy niż miało to miejsce w starciu z Ceseną. Szkoleniowiec wykluczył również możliwość występu w tym spotkaniu Biabianyego oraz Marigi.

"Zamierzamy zmazać plamę jaką daliśmy podczas spotkania w Cesenie i na pewno zaprezentujemy się lepiej niż to miało miejsce w pierwszej kolejce. Bez wątpienia czeka nas jednak nieporównywalnie trudne zadanie. Milan ma ma już raczej za sobą kryzys z poprzedniego sezonu i aktualnie, zespół ten znów dysponuje piłkarzami o doskonałej technice i umiejętnościach, którzy są w stanie w pojedynkę przechylić szale zwycięstwa na korzyść Rossonerich. My zaś wyjdziemy na boisko z zamiarem pokazania tego co mamy najlepsze. Chcemy zagrać swoją grę, musimy być jednak bardzo cierpliwi, grać odpowiedzialnie i wypatrywać swoich szans, a gdy takie już się nadarzą musimy je bez litości wykorzystać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeszcze nie wszystko funkcjonuje w naszym zespole tak jak powinno, jednak na pewno nie zabraknie nam zaangażowania. Każdy z moich piłkarzy da z siebie, wszystko. Biabiany? Mam nadzieję, że już wkrótce powróci do pełni zdrowia, bo to dla nas bardzo ważny piłkarz. Nie wyleczył on jednak jeszcze swojej kontuzji tak więc nie pojawi się w spotkaniu z Milanem. Mariga? Również wykluczam jego występ w jutrzejszym spotkaniu. McDonald trenuje bardzo ciężko i jest bliski powrotu do formy, jednak jest jeszcze za wcześnie na wystawianie go w meczu o punkty. Ghirardi? To ważne, że prezydent zdecydował się podjąć taką decyzję. Dla całej drużyny stanowi to impuls do jeszcze cięższej pracy, czegoś takiego właśnie było nam trzeba."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.