FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 24 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 24 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Donadoni: "Nie można lekceważyć Ceseny"

autor: odys; 31.08.2014 ; 14:08;

Na przedmeczowej konferencji prasowej Roberto Donadoni, przestrzegał przed lekceważeniem zespołu Ceseny, który będąc beniaminkiem i grając na własnym boisku dołoży wszelkich starań by pokrzyżować Parmie szyki. Szkoleniowiec wypowiedział się również na temat Francesco Lodiego oraz Jose Mauriego.

"W końcu doczekaliśmy się początku sezonu, do którego tak ciężko się przygotowywaliśmy. Nie podoba mi się jednak fakt iż rozpoczynamy rozgrywki kiedy okienko transferowe jeszcze trwa to źle działa na psychikę zawodników i jest trochę absurdalne, niestety nie mnie o tym decydować. W niedzielę czeka nas bardzo ciężki mecz z zespołem, który powraca do Serie A i przed własną publicznością zrobi wszystko by pokazać, ze miejsce w elicie mu się należy. My zaś po bardzo udanym ostatni sezonie poczyniliśmy trochę zmian w składzie, ale jedno jest niezmienne, chcemy wyjść na boisko i dać z siebie wszystko. Mamy ogromną motywację by zwyciężyć w tym pierwszym jakże ważnym meczu nowego sezonu, musimy zagrać jednak rozważnie i z przekonaniem. Pod żadnym pozorem nie wolno nam lekceważyć Ceseny, gdyż może się to fatalnie skończyć. Jeśli skrupulatnie będziemy wypełniać założenia taktyczne stać nas na wywiezienie 3 punktów. Lodi? Na treningach wyglądał dobrze i możliwe jest, że zagra od pierwszej minuty, jednak w tej sprawie nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji. Mauri odejdzie? Podczas okresu przygotowawczego bardzo często korzystałem z jego usług i wystawiałem go na różnych pozycjach. To chłopak z ogromnym potencjałem, który jednak musi we właściwy sposób się rozwijać. Dokonujemy oceny jego sytuacji i wybierzemy dla niego najlepsze wyjście."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.