FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Donadoni: "Na boisku wszystko się może zdarzyć"

autor: odys; 23.09.2014 ; 19:46;

Roberto Donadoni na przedmeczowej konferencji prasowej komplementował zespół Romy, twierdząc iż jest to jedna z najsilniejszych drużyn we Włoszech. Szkoleniowiec wypowiedział się również na temat piłkarzy takich jak Coda, Belfodil czy Galloppa.

"Roma to obecnie jeden z najsilniejszych zespołów we Włoszech i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Piła nożna ma jednak to do siebie, że nie zawsze teoretycznie lepszy wygrywa. Roma dysponuje piłkarzami najwyższej światowej klasy, my żeby osiągnąć korzystny wynik będziemy musieli zostawić na boisku serce, jeżeli zagramy z taką determinacją jak w Weronie i zachowamy koncentrację w tyłach stać nas będzie na sprawienie niespodzianki. Braki kadrowe? Mój zespół stara się ze wszystkich sił by braki ważnych zawodników nie była bardzo odczuwalne. Warto jednak zwrócić uwagę na Romę, która na starcie sezonu też boryka się z nie lada problemami. Myślę że nie ma co szukać wymówek, trzeba wyjść na boisko i zagrać swoje. Coda? Wszyscy zawodnicy, których mam do dyspozycji, a zawłaszcza zawodnicy nowi mają ogromny potencjał i zdolności. Coda pokazał część swoich umiejętności w Weronie i dobrze wkomponował się w grę. Jeszcze nie podjąłem decyzji czy wystąpi on w środę od pierwszej minuty. Belfodil? Nie rozliczam moich piłkarzy po 3 kolejkach, bo to nie w moim stylu. Ishak gra, stara się, do tego wciąż się rozwija. Nie zapominajmy, iż ma on za sobą bardzo trudny sezon i może trochę minąć im wskoczy na odpowiednie tory. Galloppa? Po tylu kontuzjach, został prze niektórych skreślony, pokazał jednak że ma wielki charakter i wciąż może coś temu zespołowi dać. W niedzielę zaprezentował się bardzo pozytywnie i jest przekonany, że będzie to dla niego idealna motywacja do dalszej pracy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.