FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Donadoni: "Do Udine jedziemy bez strachu"

autor: odys; 28.09.2014 ; 16:38;

Na przedmeczowej konferencji prasowej Roberto Donadoni, stwierdził iż do Udine jego zespół pojedzie bez strachu i żądny odzyskania potraconych na początku sezonu punktów. Szkoleniowiec dużo miejsca w swojej wypowiedzi poświęcił także poszczególnym piłkarzom.

"Udinese od początku sezonu prezentuje wysoką dyspozycję, przegrali tylko i to nieznacznie, z Juventusem. Ich postawa musi budzić respekt. Do tego w spotkaniach na własnym terenie są oni niezwykle groźni. Mimo to do Udine pojedziemy bez strachu, z chęcią odzyskania punktów, które tak nieszczęśliwie potraciliśmy w ostatnich spotkaniach. Stać nas na wywalczenie 3 punktów, musimy jednak zagrać bardzo uważnie zwłaszcza w obronie, gdyż Udinese, dysponuje kilkoma bardzo groźnymi zawodnikami, którzy praktycznie z niczego są w stanie wykreować bramkę. Mój zespół mimo trudnej sytuacji z meczu na mecz prezentuję się lepiej, jest w nas wiele entuzjazmu i liczę na to, że w poniedziałek będziemy wracać do domu w dobrych humorach. Mauri? Rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Romie. Nie zdecydowałem jeszcze jednak czy z Udinese wystąpi od pierwszej minuty. Dlaczego z Romą nie zagrał Coda? Swoje decyzje opieram o aktualną dyspozycję graczy i w odniesieniu do tego co dzieje się na boisku. Nic innego nie ma dla mnie znaczenia. Lodi? To zawodnik posiadający wielką jakość i jest dla nas niezwykle ważny na boisku. Mendes? Pedro to zawodnik skupiony głównie na defensywie. Na boku obrony gra z konieczności ale spisuję się póki co prawidłowo. Musi on jednak trochę popracować nad grą do przodu. Galloppa? Daniele to facet, który zawsze ciężko pracował, mimo poważnych kontuzji zawsze dążył do powrotu na boisko. Z dnia na dzień jego forma rośnie, a ostatnie występy pozwoliły mu nabrać pewności siebie. Miejmy jednak na uwadze to, że jego proces pełnego powrotu na boisko musi przebiegać stopniowo."

Zobacz także

Komentarze

odys 28 września 2014; 16:39
słowa na temat Lodiego mówią moim zdaniem wszystko na temat tego nazwijmy to "trenera" i w pełni obrazują jego niekompetencje
krz 28 września 2014; 18:44
Jak Lodi ma jakość,to chyba my nie wiemy nic o piłce bo widzimy partacza i nic więcej.Te słowa umacniają tylko w przekonaniu,że to będzie drugi Gobbi nie do ruszenia w tym zespole.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.