FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 8 środa, 12 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5169 dni.
Napisaliśmy 14128 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Diakhate ma problemy z prawem

autor: odys; 30.07.2020 ; 17:32;

Abdou Diakhate, ma za sobą, delikatnie mówiąc, nieudany sezon na wypożyczeniu w belgijskim Lokeren, zaś teraz do tego wszystkiego dochodzą też problemy z prawem.

Pomocnik Crociatich jest bowiem oskarżony o napaść na 20-letnią dziewczynę. Diakhate miał uderzyć kobietę w twarz, w wyniku czego ta złamała szczękę i straciła kilka zębów.

Zobacz także

Komentarze

1913 31 lipca 2020; 11:04
Kolejny gracz który miał być perspektywiczny, miał papiery na granie a niweczy karierę w pięknym stylu. Coś mamy pecha do młodzieży, DaCruz na newralgicznej pozycji z pewnością umiejętności dużo wyższe niż to co ma w czaszce, Karamoh podobnie (chociaż może trochę się teraz ustatkował) no i ten Diakhate z którym osobiście wiązałem duże nadzieje , mógłby był takim Acquahem albo Appiah bis ale już widać że nie będzie.
odys 31 lipca 2020; 16:04
No ja też z nim wiązałem, spore nadzieje, zwłaszcza że na poziomie Primvery miał status gwiazdy nawet większej niż Kulusevski. ale jaki widać na przykładzie Dejan mózg i jego umiejętne użytkowanie sporo dają. A co do ogólnego braku pomyślunku u młodzieży którą sprowadzamy, to nie chcę tu generalizować i wygłaszać tez że kiedy to było lepiej, ale obecne pokolenie piłkarzy jest trochę zepsute przez pieniądze. Obecnie taki wybijający się piłkarz Primavery zarabia znacznie więcej niż powiedzmy szeregowy członek pierwszego zespołu 10-20 lat temu. Niektórzy jak Kulusevski potrafią to ogarnąć, a innym odwala. Nie mówiąc już o tym, iż mam wrażenie że z roku na rok ogólny poziom intelektu wśród piłkarzy spada (nie krytykuje bo zdaje sobie sprawę z tego, ze często pochodzą oni z trudny środowisk, albo po prostu rzucają wszystko na rzecz piłki).


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.