FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 poniedziałek, 17 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5693 dni.
Napisaliśmy 17298 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Di Chiara: "Z Ghirardim zespół nabierze tempa"

autor: odys; 13.09.2014 ; 10:46;

Alberto Di Chiara nie krył swojej radości z faktu powrotu Tommaso Ghirardiego. Były piłkarz Gialloblu wypowiedział się także na temat zbliżającej się konfrontacji z Milanem.

"W Parmie zawsze był nadzieja na to, że Ghirardi zmieni swoja decyzję. Gniew po utracie Ligi Europy doprowadził prezydenta do bardzo radykalnych kroków i wyborów. Na szczęście w Ghirardim pozostała jeszcze pasja i miłość do tego klubu. Jego powrót zwiększa morale i sprawia, że cały zespół może spokojnie patrzyć w przyszłość. Mecz z Milanem? Parma nie jest w tym spotkaniu bez szans. Nie ma wątpliwości, że Milan po gruntownych zmianach poczynionych w lecie znowu będzie się liczył, jednak my lubimy grać z teoretycznie silniejszymi rywalami. Oczywiście będzie to ciężkie spotkanie, wierzę jednak że na Tardini piłkarze dadzą z siebie wszystko i uczczą powrót Ghirardiego, który na pewno pojawi się na trybunach. Ubytki podczas mercato? Zespół jest na bardzo podobnym poziomie co w zeszłym sezonie. Patrząc obiektywnie z kluczowych piłkarzy odeszli tylko Amauri, Parolo i Marchionni, zaś w ich miejsce pojawili się Belfodil, Jorquera czy Lodi. Tak więc bilans oscyluje według mnie wokół zera. Cel? Przede wszystkim liczy się utrzymanie, o reszcie będzie można myśleć później."

Zobacz także

Brak komentarzy







Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.