FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 wtorek, 23 stycznia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Cremonese1
Parma 0
Stadio Giovanni Zini; 20.01.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Novara-
Stadio Ennio Tardini; 27.01.2018; 15:00

Video

Cremonese 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Zbyt szybko się rozleźliśmy, straciliśmy koncentracje czego efektem był gol dla Cremonese, którego przy odrobinie większej uwagi dało się spokojnie uniknąć. Tym samym straciliśmy ważny punkt, który w obliczu naszej dzisiejszej bardzo słabej postawy byłby naprawdę świetnym rezultatem." - Pierluigi Frattali

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4237 dni.
Napisaliśmy 8213 newsów

Mamy 255 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dezi - teraz albo nigdy

autor: odys; 16.12.2017 ; 11:30;

Kontuzja Gianni Munariego to spory cios dla Roberto D'Aversy i zespołu Parmy, bowiem popularny "Wolverine" wraz z Matteo Scozzarellą i Manuelem Scavone, w ostatnich tygodniach, stanowił optymalne zestawienie środka pola.

Pech jednych piłkarzy jest jednak okazją dla innych, w tym przypadku chodzi tu o osobę Jacopo Deziego, który wedle słów trenera z przedmeczowej konferencji prasowej, ma największe szanse na występ w miejsce Munariego.

Nie da się ukryć, że dla Deziego może być to wydarzenie z rodzaju "teraz albo nigdy". 25-letni pomocnik przybywał do Parmy w lecie z łatką wielkiej gwiazdy i jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego, zawodnika drugiej linii w Serie B. W początkowych spotkaniach sezony, Dezi był podstawowym piłkarzem Parmy, jednak po dobrym starcie szybko obniżył loty, popadł w przeciętność w związku z czym stracił swoje miejsce i na długi czas zasiał na ławce rezerwowych, z której do tego relatywnie rzadko się podnosił.

W ostatnim meczu z Ternaną, Dezi miała przebłyski bardzo dobrej gry, jednak to wciąż za mało na zawodnika jego kalibru, a prawdziwy test wartości dopiero przed nim. W najbliższych meczach Jacopo będzie miał niepowtarzalną szansę by udowodnić ludziom, którzy uważali go za topowego pomocnika w Serie B, że nie byli w błędzie. Dla dobra całego zespołu, a także jego osoby, dobrze by było, żeby zrobił z tego prezentu od losu należyty użytek.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.