FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dezi: "Wszystkie siły na utrzymanie"

autor: odys; 10.07.2018 ; 07:44;

Pod koniec drugiego dnia letniego obozu w Prato allo Stelvio, krótką rozmowę z oficjalnymi klubowymi kanałami odbył Jacopo Dezi, który wypowiedział się przede wszystkim na temat atmosfery w szatni.

"Atmosfera w naszej szatni jest jak zwykle wspaniała, czuć olbrzymi entuzjazm i narastające podniecenie związane z przygotowaniami do gry w Serie A. Nie da się jednak ukryć, że czekają nas bardzo trudne mistrzostwa. Najważniejszym celem dla beniaminka jest zawsze utrzymanie i musimy podporządkować absolutnie wszystko temu celowi. Na treningach zawsze musimy dawać z siebie 100% nie ma wymówek, los klubu zależy od każdego jednego piłkarza znajdującego się w kadrze. To będzie dziwny rok? W ostatnich trzech latach Parma grał o najwyższe cele, teraz jednak trzeba twarto stąpać po ziemi i dostosować się do nowych realiów. W końcu Serie A? Długo czekałem na ten moment, ale wygląda na to, że się doczekałem. Zawsze marzyłem o debiucie w Serie A, mam nadzieję, że będę w stanie wydatnie wspomóc zespół w tych rozgrywkach."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.