FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 29 wtorek, 18 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5693 dni.
Napisaliśmy 17299 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

De Ceglie zaprezentowany

autor: odys; 03.09.2014 ; 20:13;

Dziś w sali konferencyjnej w ośrodku Collecchio odbyła się oficjalna prezentacja, pozyskanego w ostatnim dniu mercato, Paolo De Ceglie.

Podczas konferencji prasowej zawodnikowi towarzyszył Pietro Leonardi. Dowiedzieliśmy się, że w zbliżającym się sezonie De Ceglie występować będzie z numerem 11, który został zwolniony przez Amauriego.

Piłkarz miał również okazję odpowiedzieć na pytania zadane przez dziennikarzy na temat swoich pierwszych odczuć związanych z ekipą Gialloblu.

"Dziękuję wszystkim za fantastyczne przyjęciem, jestem szczęśliwy, ze trafiłem do Parmy. Po pierwszym dniu mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem struktury i organizacji tego klubu. Dziś odbyłem pierwszy trening wspólnie z zespołem i już nie mogę się doczekać spotkań ligowych. Pozycja na boisku? Mogę grać zarówno jako zewnętrzny obrońca jak i jeden z trójki. Jestem wszechstronnym zawodnikiem i pozostawiam decyzję co do mojej pozycji trenerowi. Mam za sobą trudny sezon, w którym nie omijały mnie kontuzję, cieszę się że otrzymałem szanse odbudowania od Parmy, która jest bardzo dobrym zespołem. W zeszłym sezonie wywalczyła 6 miejsce liczę, że teraz również włączymy się do walki o pierwszą 8. Starzy znajomi? Miałem okazję już wcześniej grać z Mirante, Palladino, Pozzim i Santacroce i cieszę się, ze ponownie będę mógł z nimi współpracować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.