FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 piątek, 29 maja 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5094 dni.
Napisaliśmy 13692 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

D'Aversa z wizytą na meczu reprezentacji U-20

autor: odys; 11.10.2019 ; 15:46;

Wczoraj na Stadio Ennio Tardini rozegrane zostało spotkanie w ramach Turnieju 8 Narodów, w którym reprezentacja Włoch U-20 zremisowała z rówieśnikami z Anglii 2:2.

Na trybunach Stadio Tardini pojawił się między innymi Roberto D'Aversa, któremu towarzyszyli dyrektor generalny Parmy - Luca Carra oraz szef sektora młodzieżowego Crociatich - Luca Piazzi. Zdaniem lokalnych mediów, głównym powodem dla którego szkoleniowiec pofatygował się na stadion, była chęć obserwacji Manolo Portanovy - utalentowanego środkowego pomocnika Juventusu, który od pewnego czasu łączony jest z Parmą. Jeśli jest to prawda, to można powiedzieć, że D'Aversa mógł opuszczać stadion ukontentowany, bowiem Portanova był jednym z najlepszych graczy we włoskim zespole, a swój występ podsumował zdobyciem gola.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 11 października 2019; 16:08
Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to nie łatwo będzie go z Juve wyciągnąć, a jeśli już to pewnie wypożyczenie lub transfer definitywny ale z pierwokupem po jakimś czasie do Juve.
odys 11 października 2019; 17:41
Czy ja wiem w ostatnim czasie juventus by sprostać finansowemu fair-play często pozbywa się swoich młodych piłkarzy patrz choćby Mandragora, Orsolini czy Cerri, których sprzedali bez większych problemów. Oni stawiają raczej na zawodników doświadczonych z nazwiskiem, którzy od razu mogliby zapewnić wzrost jakości i progres, a tych młodych których sprzedadzą i tak potem mogą odkupić jeśli się rozwiną, co z tego że z dwu albo trzykrotnym przebiciem, ale co z tego skoro ich na to stać i po części ma to jakiś sens.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.