FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 środa, 12 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5169 dni.
Napisaliśmy 14128 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

D'Aversa: "Zagramy o zwycięstwo"

autor: odys; 01.08.2020 ; 15:59;

Na wideokonferencji przed meczem z Lecce, Roberto D'Avesa zdecydowanie podkreślił, iż jego zespół nie zamierza odpuszczać i wyjdzie jutro na boisko po to by zgarnąć 3 punkty.

 

Jak wyglądały ostatnie dni treningów i jak zespół jest przygotowany na ostatni mecz sezonu?

Moi podopieczni trenowali bardzo dobrze, jestem zadowolony z tego co udało się zrobić przez ostatnie dni, jesteśmy dobrze przygotowani na czekające nas wyzwanie. Co do kwestii kadrowych to jutro zbraknie Kucki, Grassiego, Karamoh, Brugmana i Scozzarelli.

 

Jutrzejszy mecz to jedno z najważniejszych spotkań 38 kolejki. Lecce będzie grało o utrzymanie, zaś Parma chce zakończyć sezon jak najwyżej.

Jutro czeka nas gorący mecz i to zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Temperatura na południu, nawet w porach wieczornych bywa nie do zniesienia, a mecze w takich warunkach bywają bardzo specyficzne. Dobrze wiemy w jakiej sytuacji jest Lecce i jak bardzo będzie zmotywowane by jutro wygrać. Nie zamierzamy jednak nikomu odpuszczać, gdyż też mamy o co grać, bowiem w przypadku zwycięstwa możemy liczyć nawet na miejsce w pierwszej 10. Poza tym to nie w stylu mojej drużyny, by grać na pół gwizdka. Wyjdziemy więc jutro na boisko po to by wygrać.

 

Jakim zespołem jest Lecce? Jakiego meczu się po nich spodziewasz?

Moim zdaniem Lecce to jedna z tych ekip, która moim zdaniem zapłaciła największą cenę za wstrzymanie rozgrywek. Do przerwy w mistrzostwach byli oni na fali i notowali całą serię znakomitych występów. Bardzo dobrze wyglądały również transfery, jakie poczynili na styczniowym mercato, gdzie pozyskali graczy wartościowych, dobrze pasujących do myśli trenera Liveraniego. Od czasu wznowienia klub ten ma swoje problemy, z meczu na mecz przybywało kontuzji, zaś intensywny kalendarz skutecznie wypompowywał ich z sił. Mimo wszystko Lecce to dobrze zorganizowany zespół, który ma charakter swojego trenera i zawsze gra do końca. Oczywistym jest to, że jutro czekać nas będzie spore wyzwanie i musimy podejść do niego odpowiednio zarówno pod kątem technicznym, jak i mentalnym. Nie zgodzę się z tym, że gramy o nic. Każdy mecz na poziomie Serie A jest tak samo ważny, zaś zwycięstwo pozwoli nam w pozytywny sposób zamknąć i tak udane mistrzostwa.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.