FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 37 czwartek, 5 grudnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 2
Frosinone1
Stadio Ennio Tardini; 05.12.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 08.12.2019; 18:00

Video

Parma 0:1 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Po raz kolejny tracimy punkty w samej końcówce i to na własne życzenie. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, bowiem w takich meczach jak ten dzisiejszy czy ostatni z Bologną, powinniśmy w zdecydowanie lepszy sposób zrządzać wynikiem. " - Luigi Sepe

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4919 dni.
Napisaliśmy 12710 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 37 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

D'Aversa: "Noe możemy lekceważyć Frosinone"

autor: odys; 04.12.2019 ; 18:17;

Roberto D'Aversa na przedmeczowej konferencji prasowej zaznaczał, iż jego zespół musi wykazać się wolą zwycięstwa i pod żadnym pozorem nie może zlekceważyć ekipy Frosinone.

 

Jakie są oczekiwania względem jutrzejszego meczu?

Nie traktujemy tego spotkania jak sparingu. Wychodzimy na boisko z zamaiarem zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy. Pod żadnym pozorem nie można nam zlekceważyć naszego rywala. To, że Frosinone gra w Serie B niczego nie zmienia. Zresztą w ich składzie jest wielu piłkarzy na poziomie Serie A.


Czy jutro może wystąpić Siligardi?

Jutrzejszy mecz może być okazją do gry fla piłkarzy, którzy do tej pory grali mniej. Celowo nie mówię tu o rotacji bowiem każdy jest członkiem zespołu i zasługuje na grę za to jak trenuje.


Czy świętowałeś trzecią rocznicę Twojej pracy w klubie?

Wiecie, że nie jestem człowiekiem który lubi spoglądać w przeszłość. To czego jedbak do tej pory udało mi się dokonać z tym zespołem napawa mnie dumą. Trzeba jednak pamiętać, że to wszystko nie jest tylko moją zasługą i na ten sukces pracowało wielu ludzi począwszy pd moich piłkarzy i współpracowników a skończywszy na moim poprzedniku - panu Apolloni, który również wykonał tu wielką pracę. Teraz nie ma jednak co wspominać, sezon trwa i przed nami sporo pracy do wykonania. Na tym musimy w pełni się skupiać.

 

Jakim zespołem jest Frosinone?

Drużyna zmianiła nieco swoją strukturę względem zeszłego roku. Przede wszystkim zmienił się trener. W mojej opinii Nesta to bardzo dobry szkoleniowiec, mimo trudnego początku tego sezonu, dobrze przenosi on to co cechowało go jako piłkarza na swój zespół. Frosinone jest więc zespołem twardym i dobrze zorganizowanym, mającym jasno sprecyzowany styl gry. O jego sile najlepiej świadczy ostatnie zwycięstwo nad Empoli, które było przykładem perfekcji taktycznej. Mamy więc o czym myśleć i czego się obawiać.


Siligardi nie ma możliwości gry w Serie A, w jaki sposób odpowiednio zmotywować takiego gracza?

To bardzo proste Luca jest prawdziwym profesjonalna listą i zawsze daje z siebie 100%. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jego zaangażowania. Mogę powiedzieć, że jutro prawdopodobnie zagra od początku. W mistrzostwach nie mogę z niego korzystać, jednak nie jest to moja decyzja. Jutro sytuacja będzie inna i zamierzam z tego skorzystać.


Co z Gervinho i Grassim?

Ich urazy nie są poważne, wolimy jednak dmuchać na zimne.

O co poprosisz jutro zespół?

Żeby grali z sercem, zaangażowaniem i zachowaniem szacunku względem rywala

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.