FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Crespo: "Celem awans do play-off"

autor: odys; 28.08.2014 ; 16:15;

Trener Primavera Parma - Hernan Crespo, wypowiedział się na temat okresu przygotowawczego w wykonaniu jego zespołu oraz celów na sezon, który rozpocznie się w sobotę. 

"To był bardzo ciekawy miesiąc, w trakcie którego przede wszystkim starałem się jak najlepiej poznać moich zawodników i przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Myślę, że na dwa dni przed rozpoczęciem sezonu zespół jest w bardzo dobrej kondycji. Oczekuję, ze w pierwszym spotkaniu moi podopieczni zagrają tak jakby od tego zależały ich losy. Po miesiącu treningów z nowym zespołem nie można oczekiwać cudów, jednak bardzo ważne jest aby ci chłopcy, którzy są o krok od profesjonalnej piłki, dali z siebie 100%. W pewnych momentach może zabraknąć im umiejętności ale nigdy zaangażowania. Taką wyznaję zasadę. Bardzo cieszę się, ze okres przygotowawczy obył się bez żadnych większych urazów i w sobotę będę mieć do dyspozycji cały skład. Przygotowania przebiegły bardzo pomyślnie na turnieju Vignola, zagraliśmy bardzo przyzwoicie i ulegliśmy tylko Interowi, po rzutach karnych. Cel? Chcemy dostać się do fazy paly-off i nie ukrywamy tego. Myślę, że jest to jak najbardziej w zasięgu tego zespołu. Jednak o jego sile będziemy mogli powiedzieć więcej po zakończeniu pierwszej rundy, który już zmierzymy się z wszystkimi przeciwnikami."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.