FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Corapi: "To były naprawdę wielkie emocje"

autor: odys; 05.12.2017 ; 10:40;

Francesco Corapi był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat emocji związanych z ostatnim meczem przeciwko Pro Vercelli, a także niesamowitego wręcz uwielbienia kibiców do jego osoby.

"Wejście na boisko przy takim dopingu i aplauzie publiczności, było naprawdę niesamowitym oraz emocjonującym przeżyciem. Fani przez kilka minut skandowali moje imię, a ja odpłaciłem im się w najlepszy możliwy sposób. Nie mam pojęcia skąd w kibicach tak duże uwielbienie do mojej osoby, co nie zmienia faktu iż jest to dla mnie powód do dumy i bez wątpienia traktuje to jako jedno z największych osiągnięć w karierze. Serie B? Mistrzostwa są trudne i wyrównane, jesteśmy jednak gotowi do walki o szczyt. Mieliśmy trudny początek sezonu, jednak dzięki temu, że pozostaliśmy zjednoczeni teraz wszystko zmierza ku dobremu, choć droga przed nami jest jeszcze bardzo długo."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.