FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Co oznacza kontuzja Grassiego dla Parmy?

autor: odys; 05.12.2018 ; 19:16;

Kontuzja Alberto Grassiego, która spadła na Parmę jak grom z jasnego nieba, może stanowić nie tylko problem natury czysto sportowej, ale także wielkie wyzwanie organizacyjne dla władz Gialloblu.

Na wstępie należałoby wspomnieć, iż naturalnym zmiennikiem dla Grassiego, powinien być Luca Rigoni, który w podobnej roli, na starcie sezonu sprawował się bardzo dobrze i kibice nie powinni uświadczyć wielkiego ubytku jakościowego w samej grze. Problem rodzi się jednak w kontekście linii pomocy jako całości, bowiem wraz z wypadnięciem Grassiego, w kadrze Gialloblu znajduje się aktualnie 5 piłkarzy drugiej linii, co jest stanem dość ryzykownym.

Naturalnie nasuwającym się wyjściem z tej sytuacji byłoby zgłoszenie do rozgrywek, w miejsce Grassiego, kogoś z dwójki Munari-Dezi, którzy od dłuższego czasu trenuje w pełni regularnie. Tu jednak pojawia się kolejna przeszkoda, mianowicie byłaby to druga tego typu korekta na liście piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek, wykonana przez Parmę, co w praktyce oznacza iż Gialloblu wyczerpali by sezonowy limit podobnych roszad. Tym samym lista zgłoszona po styczniowym mercato, byłaby dla Parmy absolutnie ostateczne i w drugiej części sezonu, nie mogłaby ona dokonać na niej już żadnych zmian, co biorąc pod uwagę dłuższy horyzont czasowy również niesie za sobą pewne ryzyko.

Tym samym na 5 kolejek przed zakończeniem rundy, władze Parmy oraz sztab szkoleniowy naprawdę mają o czym myśleć i z pewnością czekający ich wybór nie będzie tym z natury łatwych.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.