FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 42 czwartek, 23 maja 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina0
Stadio Ennio Tardini; 19.05.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 15:00

Video

Parma 1:0 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie mam zbyt wiele do powiedzenia jestem dumny z moich podopiecznych, którzy dokonali czegoś naprawdę wielkiego i niezwykłego, a każdy kto uważa inaczej po prostu nie zna się na piłce. Od samego początku sezonu marzyliśmy o tym celu i dzięki niesamowitej pracy, woli walki oraz determinacji udało się go zrealizować. Jestem dumny z tego, że mogę się nazywać trenerem tak wspaniałego zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4722 dni.
Napisaliśmy 11456 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 42 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Co oznacza kontuzja Grassiego dla Parmy?

autor: odys; 05.12.2018 ; 19:16;

Kontuzja Alberto Grassiego, która spadła na Parmę jak grom z jasnego nieba, może stanowić nie tylko problem natury czysto sportowej, ale także wielkie wyzwanie organizacyjne dla władz Gialloblu.

Na wstępie należałoby wspomnieć, iż naturalnym zmiennikiem dla Grassiego, powinien być Luca Rigoni, który w podobnej roli, na starcie sezonu sprawował się bardzo dobrze i kibice nie powinni uświadczyć wielkiego ubytku jakościowego w samej grze. Problem rodzi się jednak w kontekście linii pomocy jako całości, bowiem wraz z wypadnięciem Grassiego, w kadrze Gialloblu znajduje się aktualnie 5 piłkarzy drugiej linii, co jest stanem dość ryzykownym.

Naturalnie nasuwającym się wyjściem z tej sytuacji byłoby zgłoszenie do rozgrywek, w miejsce Grassiego, kogoś z dwójki Munari-Dezi, którzy od dłuższego czasu trenuje w pełni regularnie. Tu jednak pojawia się kolejna przeszkoda, mianowicie byłaby to druga tego typu korekta na liście piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek, wykonana przez Parmę, co w praktyce oznacza iż Gialloblu wyczerpali by sezonowy limit podobnych roszad. Tym samym lista zgłoszona po styczniowym mercato, byłaby dla Parmy absolutnie ostateczne i w drugiej części sezonu, nie mogłaby ona dokonać na niej już żadnych zmian, co biorąc pod uwagę dłuższy horyzont czasowy również niesie za sobą pewne ryzyko.

Tym samym na 5 kolejek przed zakończeniem rundy, władze Parmy oraz sztab szkoleniowy naprawdę mają o czym myśleć i z pewnością czekający ich wybór nie będzie tym z natury łatwych.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.