FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 czwartek, 13 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4561 dni.
Napisaliśmy 10445 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Co oznacza kontuzja Grassiego dla Parmy?

autor: odys; 05.12.2018 ; 19:16;

Kontuzja Alberto Grassiego, która spadła na Parmę jak grom z jasnego nieba, może stanowić nie tylko problem natury czysto sportowej, ale także wielkie wyzwanie organizacyjne dla władz Gialloblu.

Na wstępie należałoby wspomnieć, iż naturalnym zmiennikiem dla Grassiego, powinien być Luca Rigoni, który w podobnej roli, na starcie sezonu sprawował się bardzo dobrze i kibice nie powinni uświadczyć wielkiego ubytku jakościowego w samej grze. Problem rodzi się jednak w kontekście linii pomocy jako całości, bowiem wraz z wypadnięciem Grassiego, w kadrze Gialloblu znajduje się aktualnie 5 piłkarzy drugiej linii, co jest stanem dość ryzykownym.

Naturalnie nasuwającym się wyjściem z tej sytuacji byłoby zgłoszenie do rozgrywek, w miejsce Grassiego, kogoś z dwójki Munari-Dezi, którzy od dłuższego czasu trenuje w pełni regularnie. Tu jednak pojawia się kolejna przeszkoda, mianowicie byłaby to druga tego typu korekta na liście piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek, wykonana przez Parmę, co w praktyce oznacza iż Gialloblu wyczerpali by sezonowy limit podobnych roszad. Tym samym lista zgłoszona po styczniowym mercato, byłaby dla Parmy absolutnie ostateczne i w drugiej części sezonu, nie mogłaby ona dokonać na niej już żadnych zmian, co biorąc pod uwagę dłuższy horyzont czasowy również niesie za sobą pewne ryzyko.

Tym samym na 5 kolejek przed zakończeniem rundy, władze Parmy oraz sztab szkoleniowy naprawdę mają o czym myśleć i z pewnością czekający ich wybór nie będzie tym z natury łatwych.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.