FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 czwartek, 23 stycznia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Juventus2
Parma 1
Allianz Stadium; 19.01.2020; 20:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Udinese-
Stadio Ennio Tardini; 26.01.2020; 15:00

Video

Juventus 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywiście po tej porażce jest w nas żal, jednak mamy też świadomość tego, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz z najsilniejszym zespołem we Włoszech. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i realizowaliśmy plan nakreślony przez trenera. W niektórych sytuacjach zabrakło nam szczęścia, jednak i tak możemy wracać do domu z podniesionym czołem." - Jasmin Kurtic

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4967 dni.
Napisaliśmy 13028 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Chouiar nie chce przenosić się do Parmy?!

autor: odys; 14.08.2019 ; 16:00;

Transfer Mounira Chouiara, do Parmy, miał być sprawą przesądzony i pewny, jednakże jak podaje dziś L'Equipe w całej sprawie doszło do niespodziewanych komplikacji, które stawiają całą operację pod znakiem zapytania.

Nie chodzi tu jednak o kwestię negocjacji pomiędzy Parmą i Lens, które wedle wszelkich doniesień miały osiągnąć pełne porozumienie w kwestii definicji transferu. Przeszkodą ma być wola samego piłkarza, który początkowo był nastawiony do przenosin na Tardini bardzo pozytywnie, jednakże po spokojnym przemyśleniu sprawy, ma on nie być już przekonany co do tego, że Parma to właściwy kierunek dla dalszego rozwoju kariery. Zarówno Crociati, jak i samo Lens, które bardzo liczy na pieniądze z transferu (wedle różnych źródeł od 6 do 8 mln euro) podejmują jeszcze próby przekonania Chouiara, jednakże na tę chwilę istnieje zagrożenie, że cała operacja zostanie anulowana.

Zobacz także

Komentarze

odys 14 sierpnia 2019; 16:07
czysto po ludzku ja mu się tam nawet bardzo nie dziwie. to młody grajek, a kompletna zmiana otoczenia, wyjazd do obcego państwa to sprawa trudna i często problematyczna nawet dla bardziej doświadczonych piłkarzy. Poza tym, w przeciwieństwie do Lens, u nas nie będzie miał tak naprawdę żadnej gwarancji gry, bo w tej chwili to maksymalnie mógłby być skrzydłowym numer 4 (nie wierzę żeby z miejsca wygryzł Karmaoh czy Sprocatiego, o Gervo nawet nie wspominając, jak dla mnie jedynie może walczyć z Siligardim). Osobiście bardzo chciałbym tego transferu, ale jak nie wyjdzie jakiś wielkich pretensji mieć nie będę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.