FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 30 wtorek, 19 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4657 dni.
Napisaliśmy 11077 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 29 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ceravolo: "Przez dwa tygodnie szargano moje dobre imię"

autor: odys; 21.06.2018 ; 23:18;

Fabio Ceravolo, który został wyłączony ze śledztwa przez prokuraturę federalną, udzielił wywiadu dla oficjalnej strony internetowej Parmy na temat swojego poglądu na "sprawę SMS-ową".

"Długo milczałem, po części było wymóg toczącego śię śledztwa, jednak teraz czuję że muszę coś powiedzieć. Przez ostatnie dwa tygodnie obserwowałem jak moje nazwisko staje się bohaterem afery, która została rozdmuchana do niewyobrażalnych rozmiarów przez media. W wyniku tego zarówno ja, klub jak i wszyscy moi koledzy z zespołu wpadli pod ogień oskarżeń i pomówień. Trudno było stać bez czynnie i patrzyć na to wszystko nie mogąc się tak naprawdę bronić. Zwłaszcza cierpiała na tym moja rodzina, która nasłuchała się na mój temat wielu bzdur. Cierpieli także kibice Parmy, którzy byli zmuszeni czytać liczne nagłówki gazet, które bez żadnego szacunku szargały moje dobre imię. W ciągu ostatnich dwóch tygodni otrzymałem niezliczone obelgi ze strony kibiców innych zespołów, które były naprawdę nieuzasadnione. Opinia publiczna wskazała na mnie palce, a ludzie to kupili i bezmyślnie podążyli za tym przekazem pełnym nienawiści, jakby była to bezwarunkowa prawda. Ani ja, ani mój klub, ani mój kolega Emanuele Calaio nie zrobiliśmy absolutnie nic co zasługiwałoby na tego typu oskarżenia. Zawsze twierdziłem, że nim rzuci się oskarżenia, należy się zapoznać z faktami, dlatego też mam nadzieję, być może złudną, że otrzymam przeprosiny za to co się stało. Moja sprawa już się zakończyła, jednak w tej chwili najbardziej interesuje mnie to co dzieje się z Parmą i Emanuele. Jestem pewien, że ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i wszystko zostanie naprostowane. Nie można stracić Serie A, przez smsy z "pippein" czy też, przepraszam za ten termin "cazzein".

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.