FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 32 poniedziałek, 15 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
AVS Prad1
Parma 14
Prato allo Stelvio; 13.07.2019; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Val Venosta-
Prato allo Stelvio; 17.07.2019; 17:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Dziękuję za te wspaniałe dwa i pół roku, zakładałem tę koszulkę z prawdziwą dumą i na zawsze już pozostanę kibicem Parmy!" - Pierluigi Frattali

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4775 dni.
Napisaliśmy 11824 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 32 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ceravolo: "Nie zamierzam wracać do Serie B"

autor: odys; 11.04.2019 ; 17:16;

Fabio Ceravolo udzielił ciekawego wywiadu dla Gazzetta di Parma, w którym stwierdził, iż niezależnie od tego jaką decyzje w sprawie jego przyszłości podejmie Parma on nie zamierza już wracać do Serie B.

"Obecnie jako zespół wciąż przeżywamy trudny okres, jednak tego typu chwile pozwalają budować prawdziwy kolektyw. Wszyscy musimy zacisnąć zęby i z jeszcze większą zaciekłością podchodzić do każdego meczu. Każdy z pozostałych spotkań jest dla nas jak finał Ligi Mistrzów. Moje zdrowie? W ostatnich kilku dniach miałem problemy z plecami, jednak to już przeszłość, wróciłem do treningów gdyż wiem, że moi koledzy mnie potrzebują i tego typu sprawa nie może mnie zatrzymać. Tabela? W ostatnim czasie roztrwoniliśmy znaczną część naszej przewagi, jednak mimo to nasza sytuacja wciąż jest dobra. Dalej jesteśmy panami własnego losu i nie musimy oglądać się na innych. Sassuolo? Będzie to mecz, którego stawką będzie utrzymanie. Czeka nas niełatwa przeprawa, ale musimy zrobić wszystko by przywieźć do domu komplet punktów. Przyszłość? Myślę, że pokazałem iż dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy na treningach i na boisku, mogę być wartościowym graczem dla zespołu na poziomie Serie A. Na poziomie Serie B spędziłem 10 lat i wystarczy, teraz nie zamierzam już tam wracać."

Zobacz także

Komentarze

odys 11 kwietnia 2019; 17:22
o Ceravolo można mówić różne rzeczy, zarzucać mu brak skuteczności (fakt jest taki że nawet przy tej liczbie szans które otrzymał do tej pory powinien mieć lekko 5 bramek na koncie, jak nie więcej bo miał ku temu okazje), ale nie da się odmówić mu tego, że zawsze gra dla drużyny i jest po prostu użyteczny, mówie tu choćby o umiejętności przytrzymania i zastawienia piłki i częstych powrotach do obrony. W sytuacji gdy nie ma Inglese to jest to nasza najlepsza opcja do ataku, bo ani Gervinho, ani Siligardi, ani też Schiappacasse w roli fałszywych 9 po prostu nie wypalali. Trzeba za to chłopa doceniać, aczkolwiek szkoda że tego wykończenia mu brakuje, bo w takiej sytuacji w lecie wystarczyłoby poszukać jednego napastnika, a tak nie czarujmy się na pewno będziemy musieli ściągnąć dwóch.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.