FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 31 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 31 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ceravolo: "Gol z Genoą był dla mnie jak wyzwolenie"

autor: odys; 11.10.2018 ; 18:16;

Fabio Ceravolo, w rozmowie z Sky Sport, wypowiedział się na temat ostateniego meczu z Genoą, swojej osoby, a także reprezentacji Włoch.

"To był piękny mecz, pokazaliśmy prawdziwy charakter i pomimo tego, że przegrywaliśmy, byliśmy ostatecznie w stanie odwrócić losy spotkania. Bardzo cieszę się też ze zdobytego gola, który stanowi dla mnie niejako wyzwolenie. Udowodniłem sobie i wszystkim, że jestem w stanie dać coś ciekawego zespołowi nawet na poziomie Serie A. Wielka w tym zasługa pana D'Aversy, który jest naprawdę świetnym trenerem, doskonale znającym swój zespół. Popatrzcie choćby na Siligardiego, Barillę, czy też mnie, mało kto wierzył, że możemy zrobić różnicę, tymczasem po meczu z Genoą jesteśmy bohaterami. Parma-Lazio? To mecz działający na wyobraźnie, od razu na myśl przychodzi mi Hernan Crespo, który zdobywał piękne i ważne gole dla obu stron. Atak reprezentacji? Nie mnie oceniać słuszność powołań selekcjonera. Fakt jest taki, że w ostatnich latach nasza piłka przeszła wielkie zmiany i konieczne jest szukanie nowych rozwiązań. W naszym kraju jest sporo utalentowanych napastników, jednak by mogli oni się prawidłowo rozwijać potrzebują ciągłości gry, takze na poziomie klubowym. Niektórzy ludzie nie rozumieją tego, że by zbudować wielką drużynę, taką na miarę tej z 2006 roku, potrzeba sporo czasu i cierpliwości."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.