FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Ceravolo: "Gol z Genoą był dla mnie jak wyzwolenie"

autor: odys; 11.10.2018 ; 18:16;

Fabio Ceravolo, w rozmowie z Sky Sport, wypowiedział się na temat ostateniego meczu z Genoą, swojej osoby, a także reprezentacji Włoch.

"To był piękny mecz, pokazaliśmy prawdziwy charakter i pomimo tego, że przegrywaliśmy, byliśmy ostatecznie w stanie odwrócić losy spotkania. Bardzo cieszę się też ze zdobytego gola, który stanowi dla mnie niejako wyzwolenie. Udowodniłem sobie i wszystkim, że jestem w stanie dać coś ciekawego zespołowi nawet na poziomie Serie A. Wielka w tym zasługa pana D'Aversy, który jest naprawdę świetnym trenerem, doskonale znającym swój zespół. Popatrzcie choćby na Siligardiego, Barillę, czy też mnie, mało kto wierzył, że możemy zrobić różnicę, tymczasem po meczu z Genoą jesteśmy bohaterami. Parma-Lazio? To mecz działający na wyobraźnie, od razu na myśl przychodzi mi Hernan Crespo, który zdobywał piękne i ważne gole dla obu stron. Atak reprezentacji? Nie mnie oceniać słuszność powołań selekcjonera. Fakt jest taki, że w ostatnich latach nasza piłka przeszła wielkie zmiany i konieczne jest szukanie nowych rozwiązań. W naszym kraju jest sporo utalentowanych napastników, jednak by mogli oni się prawidłowo rozwijać potrzebują ciągłości gry, takze na poziomie klubowym. Niektórzy ludzie nie rozumieją tego, że by zbudować wielką drużynę, taką na miarę tej z 2006 roku, potrzeba sporo czasu i cierpliwości."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.