FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 3 piątek, 21 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5696 dni.
Napisaliśmy 17321 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 3 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Cassata i Jajalo dopełnią drugą linię

autor: odys; 08.01.2022 ; 14:18;

Jak donosi portal SportParma.com, Crociati dokonali ostatecznych wyborów w zakresie wzmocnienia swojej drugiej linii, którą w najbliższym czasie powinni zasilić dwaj nowi gracze.

Pierwszym z nich ma być Francesco Cassata, o którego transferze mówi się już od kilku dni, z kolei drugim Mato Jajalo z Udinese. Na sprowadzenie obu zawodników zielone światło dał trener Beppe Iachini, zaś wstępne porozumienie w kwestii ich przybycia, na Tardini, zostało wypracowane. Na oficjalne ogłoszenie tych transakcji poczekamy jednak prawdopodobnie do przyszłego tygodnia, gdyż wpierw Crociati chcą jeszcze zamknąć kilka transferów wychodzących, w tym przede wszystkim ten z osobą, mocno obciążającego klubowy budżet, Luigiego Sepe.

Jeśli chodzi zaś o szczegóły operacji, to Cassata miałby przenieść się na Tardini na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Genoi, w którym zawarta byłaby klauzula obowiązkowego wykupu, aktywowana w przypadku awansu Crociatich do Serie A. Z kolei w przypadku Jajalo w grę wchodzi transfer definitywny, skwitowany kontraktem na dwa lata.

 

Zobacz także

Komentarze

odys 8 stycznia 2022; 14:35
No i spoko. Obaj znają zarówno włoski futbol jak i Serie B. Z jednego może być pożytek nawet przez kilka lata, drugi to typowy walczak który ma być na tu i teraz. Jeszcze tylko wypożyczyć gdzieś Traore i sprawdzić co prezentuje sobą Bernabe i kwestie pomocy mamy zamkniętą.

Tak nawiasem mówiąc oczywiście, że zamiast Jajalo wolałbym Benassiego, ale umówmy się tamten pomysł to były mrzonki i taki gość nie spojrzałby na ofertę z Serie B, nawet jeśliby by do niego Iachini co 5 minut dzwonił, dzień w dzień :P Tak więc Jajalo i Cassata to chyba najlepsze i optymalne wybory jak na nasza obecną sytuację.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.