FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 poniedziałek, 17 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5692 dni.
Napisaliśmy 17298 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Cassano wystawiony na listę transferową?!

autor: odys; 26.08.2014 ; 11:07;

Mimo zaprzeczeń ze strony Alessandro Lucarelliego w sprawie kłótni pomiędzy piłkarzami Parmy a Antonio Cassano, coś jednak musi być na rzeczy.

Jak do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnego stanowiska klubu, ani samego FantAntonio w tej sprawie, nic więc dziwnego, że media zaczęły wietrzyć sensację. Zdaniem Gazzetta di Parma, Cassano został wystawiony przez Gialloblu na listę transferową. Co więcej na Tardini miały już wpłynąć dwie konkretne oferty z Chin oraz Emiratów Arabskich.


Zobacz także

Komentarze

krz 26 sierpnia 2014; 11:19
Oby to nie była prawda,bo czeka nas walka w drugiej części tabeli bez niego.
odys 26 sierpnia 2014; 11:27
Moim zdaniem coś za długo czekamy na oficjalne stanowisko klubu, tego typu plotki (jeśli to faktycznie plotka) powinny być rozwiewane natychmiast a tu chyba niestety coś jest na rzeczy...
piotro 26 sierpnia 2014; 15:06
Tego typu idiotyczne plotki nie powinny być w ogóle komentowane.
Wkurwiają mnie te wszystkie bzdury, które sobie piszą w gazetach jacyś frustraci, a potem ktoś musi temu poświęcać uwage i dementować.
odys 26 sierpnia 2014; 15:18
moim zdaniem jest w tym przynajmniej ziarnko prawdy, zwłaszcza że wyszło to od Gazzetta dello Sport czyli najbardziej uznanej gazety sportowej w kraju, a nie jakiegoś tam żądnego sensacji szmatławca. poza tym w latach poprzednich niezależnie od tego kto publikował podobne informacje to chętnie czy to Leonardi czy ktoś inny z zarządu spieszył z oficjalnym komunikatem i dementował całą sprawę... a tutaj cichutko. zresztą mnie by to wcale nie zdziwiło gdyby to była prawda, sam gdy Cassano do nas przychodził mówiłem że prędzej czy później zacznie rozwalać atmosferę w szatni swoim ego i najwidoczniej dzieję się to teraz
hess 26 sierpnia 2014; 17:32
Ahhh ten Cassano, tylko Ballotelliego mu dać do skłądu i by się pozabijali o piłkę :)