FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 6 niedziela, 31 maja 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 21:00

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5096 dni.
Napisaliśmy 13704 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 6 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Zespół i trener potrzebują zaufania kibiców"

autor: odys; 16.05.2019 ; 13:07;

Dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, podczas spotkania z kibicami wypowiedział się na temat obecnej sytuacji Parmy oraz zbliżającego się meczu z Fiorentiną.

"W kwestii utrzymania wszystko wciąż zależy od nas, mamy los we własnych rękach i musimy to wykorzystać. Do osiągnięcia naszego celu brakuje już tylko jednego małego kroku, który możemy wykonać już w niedzielę. Zależy nam na tym, by podczas meczu z Fiorentiną, Tardini było wypełnione naszymi kibicami, którzy mogą pociągnąć nas do ostatecznego tryumfu. Dlatego też, podjęliśmy decyzę o sprzedaży biletów za symboliczną kwotę 1 euro. Jako kierownictwo wierzmy w to, że podczas pozostałych do zakończenia sezonu 180 minutach gry, aspekt wsparcia fanów może mieć kluczowe znaczenie i zamierzamy w pełni go wykorzystać.Jednocześnie w pełni rozumiemy rozżalenie kibiców ostatnimi rezultatami, gdyż nie były one najlepsze, nie mniej jednak chociażby w meczu z Milanem zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Teraz przeżywamy trudny czas jednak receptą na wyjście z niego jest zjednoczenie. Przez ostatnie lata, w taki właśnie sposób zażegnaliśmy wiele kryzysów i wierzymy w to, że podobnie stanie się również z tym obecnym. Zespół i trener, jak nigdy wcześniej w tym sezonie, potrzebuje zaufania kibiców."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.