FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 20 listopada 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Torino1
Parma 2
Stadio Grande Torino; 10.11.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 25.11.2018; 12:30

Video

Torino 1:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Drużyna jest zawsze najważniejsza, dziś każdy z nas zagrał dla Parmy i wspólnego celu, dzięki czemu odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Od samego początku spotkania pokazaliśmy, że zależy nam na trzech punktach, nie przestraszyliśmy się Torino, graliśmy otwarty futbol i zostaliśmy za to nagrodzeni. Ta wygrana sprawia, że czujemy się nieco spokojniejsi, gdyż udało się nam przezwyciężyć ciężko okres i ponownie zainkasować 3 punkty, bardzo ważne dla naszego głównego celu." - Matteo Scozzarella

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4538 dni.
Napisaliśmy 10289 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Zasłużyliśmy na zwycięstwo"

autor: odys; 16.09.2018 ; 19:08;

Dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, w wywiadzie dla Radio Sportiva zabrał głos na temat meczu z Interem oraz kontrowersji z nim związanych.

"Niektórzy mówią, ze nie gramy efektownie, jednak pamiętajmy iż jesteśmy beniaminkiem i liczą się dla nas przede wszystkim punkty. W meczu z Interem pokazaliśmy determinację oraz wielką dyscyplinę taktyczną i po prostu zasłużyliśmy na zwycięstwo. Nie można tu nie docenić pracy jaką wykonuje pan D'Aversa, który jest już trenerem na poziom Serie A. Kontrowersje w meczu z Interem? Jako klub nie zwykliśmy wypowiadać się na temat decyzji arbitra, gdyż po fakcie nie ma to wielkiego znaczenia. Poza tym kontrowersyjne epizody wystąpiły po obu stronach. Jeśli chodzi o sytuację Dimarco, to było widać, że arbiter konsultował ją z VARem jednak najwyraźniej nie miał wystarczających podstaw do podyktowania karnego. Osobiście, sytuacja wydawała mi się dość przypadkowa, jednak nie jestem specjalistą od interpretacji przepisów więc nie chciałbym się podejmować jej wnikliwej oceny."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.