FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 34 wtorek, 20 listopada 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Torino1
Parma 2
Stadio Grande Torino; 10.11.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Sassuolo-
Stadio Ennio Tardini; 25.11.2018; 12:30

Video

Torino 1:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Drużyna jest zawsze najważniejsza, dziś każdy z nas zagrał dla Parmy i wspólnego celu, dzięki czemu odnieśliśmy wielkie zwycięstwo. Od samego początku spotkania pokazaliśmy, że zależy nam na trzech punktach, nie przestraszyliśmy się Torino, graliśmy otwarty futbol i zostaliśmy za to nagrodzeni. Ta wygrana sprawia, że czujemy się nieco spokojniejsi, gdyż udało się nam przezwyciężyć ciężko okres i ponownie zainkasować 3 punkty, bardzo ważne dla naszego głównego celu." - Matteo Scozzarella

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4538 dni.
Napisaliśmy 10289 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 34 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "W Turynie będziemy walczyć do samego końca"

autor: odys; 07.11.2018 ; 18:19;

Dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, w rozmowie z ParmaToday.it, zabrał głos na temat ostatniego mecuz z Frosinone oraz czekającej klub, potyczki z Torino.

"Jak dobrze wiecie nigdy nie wchodzę w kwestie taktyczne ani techniczne, nie mniej jednak jestem zadowolony z tego co prezentuje zespół. Mamy na koncie 14 punktów co jest rewelacyjnym wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę liczne problemy, również te kadrowe, z którymi borykaliśmy się od startu mistrzostw. Wiem, że wielu liczyło w meczu z Frosinone na komplet punktów i remis został przyjęty wśród kibiców raczej jako rozczarowanie, jednak podchodząc do sprawy na chłodno należy docenić ten punkt, który nie jest najgorszym rezultatem, gdyż pozwolił nam utrzymać bezpieczną przewagę na strefą spadkową. Ponad to bardzo ważne było to aby wrócić do punktowania po dwóch kolejnych porażkach z Lazio i Atalantą, czyli drużynami grającymi o zdecydowanie różne cele niż my. Musimy się nastawić na to, że każde spotkanie do samego końca rozgrywek będzie dla nas prawdziwą bitwą. W sobotę zmierzymy się z Torino, czyli zespołem o wiele lepiej wyposażonym niż my. Drużyna ta została zbudowana z myślą o Lidze Europy, jednak nie oznacza to, że mamy się poddać. Do Turynu pojedziemy by walczyć o swoje, do samego końca."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.