FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 niedziela, 27 maja 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Napotkaliśmy na swojej drodze wiele trudności, ale zawsze uparcie szliśmy do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu, a teraz możemy świętować. Na wstępie chciałbym jednak bardzo podziękować Foggi, która pomimo tego, iż nie musiała zagrał z duchem sportu, do samego końca i po części przyczyniła się do naszego awansu. Nawet w najśmielszych snach nie zakładaliśmy takiego finału, to co zapanowało po ostatnim gwizdku i otrzymaniu informacji z Frosinone było naprawdę niesamowite. Jestem w niebo wzięty, czuję się spełniony!" - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4361 dni.
Napisaliśmy 8991 newsów

Mamy 263 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Pozycja D'Aversy niezagrożona"

autor: odys; 11.02.2018 ; 18:23;

Po meczu z Perugią, z dziennikarzami spotkał się dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, który po raz kolejny zapewnił, iż klub nie zamierza zwalniać trenera D'Aversy.

"Przepraszam wszystkich za wyniki osiągane przez nasz zespół w osttnich kolejkach. Spodziewaliśmy się czegoś innego. Dziś wszyscy liczyli na zwycięstwo, jednak skończyło się na kolejnym bolesnym rozczarowaniu, z czym trudno jest się pogodzić. Obecna trudna sytuacja nie oznacza jednak, że musimy działać pod wpływem impulsu i emocji. Wciąż wierzymy, iż możemy doprowadzić obecny projekt do szczęśliwego zakończenia. Nasz zespół gra źle, wszyscy to widzą, jednak na taki stan rzeczy wpływ ma wiele czynników, dlatego też oskarżanie tylko i wyłącznie trenera jest wielce niesprawiedliwe. Pan D'Aversa wciąż cieszy się naszym zaufaniem, a jego pozycja nie podlega dyskusji. Szukanie na siłę kozła ofiarnego nic nam nie da, musimy stawić czoło naszym problemom, razem. Postanowiliśmy więc odesłać zespół na zgrupowanie, które jutro rozpocznie się w Collecchio. Zobaczymy czy to przyniesie pożądany skutek."

 

Jakie problemy dostrzegasz w zespole?

W naszej opinii niektórzy gracze grają poniżej swoich możliwości i często właściwie nie angażują się w grę. Mamy nadzieję, iż zgrupowanie pomorze rozwiązać ten problem.

 

Co do dzisiejszego meczu to mamy wrażenie, że zespół ponownie był mało zaangażowany.

Tak to prawda, myślę że wszyscy obecni na stadionie dobrze to widzieli. Perugia wyszła na dzisiejsze spotkanie o wiele bardziej zdeterminowana niż my.

 

Czy pozycja D'Aversy jest mniej stabilna niż jeszcze miesiąc temu?

Nie ma sensu patrzyć na tę sprawę w ten sposób. Do póki widzimy możliwość kontynuowania naszego projektu chcemy z niej skorzystać.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.