FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 środa, 21 lutego 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Empoli4
Parma 0
Stadio Carlo Castellani; 17.02.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Venezia-
Stadio Ennio Tardini; 23.02.2018; 21:00

Video

Parma 1:1 Perugia: Skrót

Cytat tygodnia

"Trener nie jest absolutnie jedynym winnym tej sytuacji. My piłkarze stoimy za nim murem. To nas powinno się winić za całą sytuację bowiem gramy poniżej wszelkiej krytyki." - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4266 dni.
Napisaliśmy 8382 newsów

Mamy 257 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Pozycja D'Aversy niezagrożona"

autor: odys; 11.02.2018 ; 18:23;

Po meczu z Perugią, z dziennikarzami spotkał się dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, który po raz kolejny zapewnił, iż klub nie zamierza zwalniać trenera D'Aversy.

"Przepraszam wszystkich za wyniki osiągane przez nasz zespół w osttnich kolejkach. Spodziewaliśmy się czegoś innego. Dziś wszyscy liczyli na zwycięstwo, jednak skończyło się na kolejnym bolesnym rozczarowaniu, z czym trudno jest się pogodzić. Obecna trudna sytuacja nie oznacza jednak, że musimy działać pod wpływem impulsu i emocji. Wciąż wierzymy, iż możemy doprowadzić obecny projekt do szczęśliwego zakończenia. Nasz zespół gra źle, wszyscy to widzą, jednak na taki stan rzeczy wpływ ma wiele czynników, dlatego też oskarżanie tylko i wyłącznie trenera jest wielce niesprawiedliwe. Pan D'Aversa wciąż cieszy się naszym zaufaniem, a jego pozycja nie podlega dyskusji. Szukanie na siłę kozła ofiarnego nic nam nie da, musimy stawić czoło naszym problemom, razem. Postanowiliśmy więc odesłać zespół na zgrupowanie, które jutro rozpocznie się w Collecchio. Zobaczymy czy to przyniesie pożądany skutek."

 

Jakie problemy dostrzegasz w zespole?

W naszej opinii niektórzy gracze grają poniżej swoich możliwości i często właściwie nie angażują się w grę. Mamy nadzieję, iż zgrupowanie pomorze rozwiązać ten problem.

 

Co do dzisiejszego meczu to mamy wrażenie, że zespół ponownie był mało zaangażowany.

Tak to prawda, myślę że wszyscy obecni na stadionie dobrze to widzieli. Perugia wyszła na dzisiejsze spotkanie o wiele bardziej zdeterminowana niż my.

 

Czy pozycja D'Aversy jest mniej stabilna niż jeszcze miesiąc temu?

Nie ma sensu patrzyć na tę sprawę w ten sposób. Do póki widzimy możliwość kontynuowania naszego projektu chcemy z niej skorzystać.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.