FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 45 czwartek, 17 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4869 dni.
Napisaliśmy 12411 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 45 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Porażka ze SPAL nie jest winą D'Aversy"

autor: odys; 08.10.2019 ; 13:42;

Dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat meczu ze SPAL, trenera D'Aversy oraz osoby Robertro Inglese.

"Porażka ze SPAL była dla nas dotkliwa i dość gorzka, jednak w naszej opinii nie powstała ona z winy trenera D'Aversy, który wzorowo wykonuje powierzoną mu pracę. W czasach gdy kluby, zrzucają winę na trenerów i zmieniają ich jak rękawiczki, my chcemy kierować się spokojem i zdrowym rozsądkiem. Posada D'Aversy w żaden sposób nie jest zagrożona, wciąż cieszy się on naszym pełnym zaufaniem, zaś osiągane przez niego wyniki mówią same za siebie. Obecna sytuacja zespołu w lidze jest dobra i stabilna, zaś ewentualne szukanie nowego trenera byłoby z naszej strony ruchem kompletnie pozbawionym logiki. Wspólnie z D'Aversą, drużyna miała kilka kryzysów na przestrzeni, jednak zawsze wychodziła z nich zwycięsko, co pozwalało zespołowi budować jego tożsamość. Jestem przekonany, że gdybyśmy przy okazji tych trudnych momentów działali pod wpływem emocji i zdecydowali się na zwolnienie trenera, nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy teraz. Problem Inglese? Jak dla mnie nie ma żadnego problemu. Roberto jest tylko człowiekiem i pewnego rodzaju drobne przestoje są rzeczą normalną. Pamiętajmy też, że w zeszłym sezonie odniósł on bardzo poważną kontuzję, a powrót do pełnej formy nie jest rzeczą prostą. W każdym razie Inglese wciąż jest dla nas niezwykle ważnym zawodnikiem, w którego wierzymy. Co zmienia porażka ze SPAL? Tak jak powiedziałem wcześniej, jest ona dotkliwa, źle podeszliśmy do tego meczu i ponieśliśmy porażkę. Takie rzeczy są też elementem futbolu, zdarzają się nawet najlepszym i trzeba to zaakceptować. Ta porażka niczego przecież nie przekreśla, zwłaszcza że we wcześniejszych spotkaniach z Torino i Sassuolo pokazaliśmy, że naprawdę potrafimy grać w piłkę i mamy silny zespół."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.