FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 piątek, 21 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4996 dni.
Napisaliśmy 13229 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carra: "Porażka ze SPAL nie jest winą D'Aversy"

autor: odys; 08.10.2019 ; 13:42;

Dyrektor generalny Parmy - Luca Carra, był gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat meczu ze SPAL, trenera D'Aversy oraz osoby Robertro Inglese.

"Porażka ze SPAL była dla nas dotkliwa i dość gorzka, jednak w naszej opinii nie powstała ona z winy trenera D'Aversy, który wzorowo wykonuje powierzoną mu pracę. W czasach gdy kluby, zrzucają winę na trenerów i zmieniają ich jak rękawiczki, my chcemy kierować się spokojem i zdrowym rozsądkiem. Posada D'Aversy w żaden sposób nie jest zagrożona, wciąż cieszy się on naszym pełnym zaufaniem, zaś osiągane przez niego wyniki mówią same za siebie. Obecna sytuacja zespołu w lidze jest dobra i stabilna, zaś ewentualne szukanie nowego trenera byłoby z naszej strony ruchem kompletnie pozbawionym logiki. Wspólnie z D'Aversą, drużyna miała kilka kryzysów na przestrzeni, jednak zawsze wychodziła z nich zwycięsko, co pozwalało zespołowi budować jego tożsamość. Jestem przekonany, że gdybyśmy przy okazji tych trudnych momentów działali pod wpływem emocji i zdecydowali się na zwolnienie trenera, nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy teraz. Problem Inglese? Jak dla mnie nie ma żadnego problemu. Roberto jest tylko człowiekiem i pewnego rodzaju drobne przestoje są rzeczą normalną. Pamiętajmy też, że w zeszłym sezonie odniósł on bardzo poważną kontuzję, a powrót do pełnej formy nie jest rzeczą prostą. W każdym razie Inglese wciąż jest dla nas niezwykle ważnym zawodnikiem, w którego wierzymy. Co zmienia porażka ze SPAL? Tak jak powiedziałem wcześniej, jest ona dotkliwa, źle podeszliśmy do tego meczu i ponieśliśmy porażkę. Takie rzeczy są też elementem futbolu, zdarzają się nawet najlepszym i trzeba to zaakceptować. Ta porażka niczego przecież nie przekreśla, zwłaszcza że we wcześniejszych spotkaniach z Torino i Sassuolo pokazaliśmy, że naprawdę potrafimy grać w piłkę i mamy silny zespół."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.