FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 sobota, 23 września 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 1
Empoli2
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2017; 20:30

Następny mecz

Serie B
Venezia-
Parma -
Stadio Pierluigi Penzo; 23.09.2017; 15:00

Video

Parma 1:2 Empoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem przeprosić naszych kibiców, którzy przyjechali do Perugii by nas wspierać. Zawiedliśmy na całej linii, był to występ niegodny piłkarzy Parmy. Jako jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy czuję się odpowiedzialny za zespół i jego słabą postawę." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4115 dni.
Napisaliśmy 7423 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Zwycięstwo Brescii było dziełem przypadku"

autor: odys; 11.09.2017 ; 15:30;

Pietro Carmignani odnosząc się do niedzielnego meczu z Brescią, stwierdził iż nie da się go w obiektywny sposób podsumować, bowiem była to piłkarska loteria, a nie w pełni sportowa rywalizacja.

"Tego spotkania nie da się obiektywnie ocenić bowiem ogromny wpływ na przebieg gry, jeśli w ogóle o czymś takim możemy tu mówić, miała pogoda. W pierwszej połowie, gdy warunki pozwalały na jako taką grę, oglądaliśmy dwa oblicza Parmy. W pierwszej fazie zespół D'Aversy był ukryty za podwójną gardą, oddał inicjatywę Bresci i pozwolił rywalom na 2-3 groźne ataki. W okolicach 20-25 minut wszystko uległo zmianie, to Parma stała się stroną wiodącą, a jej ataki zaczęły się zazębiać, brakowało jednak konkretyzacji w postaci gola. Po zmianie stron mieliśmy do czynienia z piłkarską loterią, gra ziemią nie była możliwa, a o wszystkim decydował przypadek. Po zdobyciu gola przez Brescię, Parma zaciekle zaczęła atakować stwarzając sobie kilka sytuacji pod bramką gości, które w normalnych warunkach pewnie zakończyły by się zdobyciem gola. Ostatecznie to Brescia wywiozła z Tardini 3 punkty, jednak tak jak powiedziałem był to raczej przypadek i łut szczęścia, niż zasłużony tryumf. Doświadczenie nie pomogło Parmie? W obliczu takich warunków jakie panowały w drugiej połowie doświadczenie nie ma żadnego znaczenie. Nie ważne czy rozgrywasz swój pierwszy czy też dwusetny mecz, zachowania piłki w żaden sposób nie dało się przewidzieć przy każdej akcji trzeba było liczyć na szczęście. Ustawienie Parmy? D'Aversa wyszedł na ten mecz w ustawieniu 4-2-4, trochę podobnym do tego, w którym ostatnio grała reprezentacja Włoch. Moim zdaniem założenia trenera były całkiem słuszne i pomimo początkowych trudności Parma piłkarsko sprawiała lepsze wrażenie, oczywiście do momentu gdy mogliśmy mówić o czymś takim jak gra w piłkę."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl