FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 niedziela, 27 maja 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Napotkaliśmy na swojej drodze wiele trudności, ale zawsze uparcie szliśmy do przodu, na przekór wszystkim i wszystkiemu, a teraz możemy świętować. Na wstępie chciałbym jednak bardzo podziękować Foggi, która pomimo tego, iż nie musiała zagrał z duchem sportu, do samego końca i po części przyczyniła się do naszego awansu. Nawet w najśmielszych snach nie zakładaliśmy takiego finału, to co zapanowało po ostatnim gwizdku i otrzymaniu informacji z Frosinone było naprawdę niesamowite. Jestem w niebo wzięty, czuję się spełniony!" - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4361 dni.
Napisaliśmy 8991 newsów

Mamy 263 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 10 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Wszystko jest jeszcze możliwe"

autor: odys; 14.05.2018 ; 16:49;

Pietro Carmignani odnosząc się do sytuacji Parmy po meczu z Bari, stwierdził iż bezpośredni awans wciąż jest realny zaś kibice powinni wierzyć i wspierać Gialloblu.

Pozostało 90 minut do końca sezonu zasadniczego, najważniejsze że Parma wciąż gra o bezpośredni awans. Czy możliwy jest "cud"?

Wszystko zależy od Frosinone, Parmie nie wystarczy tylko zwycięstwo. Foggia yo zespół niewygodny i grający dobrą piłkę jednak z pewnością nie będzie on tak zmotywowany jak Frosinone. Jedyną pewną rzeczą jest to, że Parma musi podejść do swojego meczu na 100% i po prostu wygrać. Co stanie się później zobaczymy.


Zwycięstwo nad Bari rodziło się w bólach...

W sobotę na Tardini z pewnością nie widzieliśmy najlepszej Parmy. Z drugiej strony podopieczni D'Aversy wykazali wielką determinacje i pragnienie zwycięstwa co pozwoliło im sięgnąć po 3 punkty.


Nie ma ryzyka że głową Parma jest już w play-off?

Absolutnie nie. Kwestia bezpośredniego awansu, choć problematyczna wciąż pozostaje sprawą otwartą, a piłkarze z pewnością rzucą wszystkie siły na mecz ze Spezią.


Co byś powiedział fanom, którzy zastanawiają się czy jechać do La Spezii na mecz?

Kupujcie bilety natychmiast! Tak jak już powiedziałem wszystko może się zdarzyć, a Frosinone jeszcze nie pokonało Foggi. Zespołowi Gialloblu przyda się zaś każde wsparcie.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.