FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 piątek, 20 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 6
Naturno1
Prato allo Stelvio; 17.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Foggia-
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4415 dni.
Napisaliśmy 9447 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "To nie był zły mecz"

autor: odys; 16.04.2018 ; 17:30;

Pietro Carmignani komentując piątkowy mecz z Cittadellą, ogólnie rzecz biorąc chwalił zespół Parmy i był zadowolony z tego jak zaprezentowali się podopieczni D'Aversy. Ponad to były szkoleniowiec odważnie stwierdził, że Gialloblu w tej chwili są silniejsi niż Palermo i Frosinone.

 

Jakbyś skomentował mecz z Cittadelą, jest w Tobie żal, czy remis jest w porządku?

Po czterech zwycięstwach z rzędu, Parma zremisowała, cóż nie zawsze można wygrywać. Mimo podziału punktów, gra ekipy D'Aversy mogła się podobać, to oni byli stroną dominującą. Były sytuacje ku temu by mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść, jednak Cittadella miała w bramce Paleariego, który bronił jak natchniony. Ogólnie rzecz ujmując był to dobry mecz, z silnym i zorganizowanym rywalem.

 

Czy liczne nieobecność w zespole Parmy, mogą ważyć na wynikach, gdy zespół gra trzy mecze w trakcie tygodnia?

Wszystkie drużyny mają swoje problemy kadrowe i Parma nie jest tu wyjątkiem, oczywiście nie neguje tego, że w ekipie D'Aversy wypadli bardzo ważni gracze, jednak taka jest już piłka. Poza tym tak jak już powiedziałem w piątek zespół zaprezentował się dobrze i nie było widać nieobecności graczy takich jak Ceravolo czy Scavone. Co równie ważne, Parma nic nie straciła remisując, bowiem podobne wyniki odnieśli wszyscy rywale. Moim zdaniem większym problemem Parmy, niż nieobecności jest forma niektórych zawodników, weźmy chociaż Cicirettiego, który miał być gwiazdą tego zespołu, mamy połowę kwietnia, a on wciąż szuka ciągłości...

 

Na poziomie psychofizycznym Parma zdaję się być bardziej naładowana niż Frosinone i Palermo. Zgodzisz się z tym stwierdzeniem?

Jak najbardziej. W ostatnim okresie zarówno Palermo jak i Frosinone przeżywają regres formy. Parma jest w tej chwili od nich lepsza, co jasno pokazuje boisko.

 

D'Aversa nazwał określił dzisiejszy mecz z Palermo, jako bardzo trudny. Czy faktycznie tak jest?

D'Aversa ma rację. Dzisiejszy mecz na pewno nie będzie dla Parmy spacerkiem, a każdy kto myśli inaczej nie ma wielkiego pojęcia o piłce i realiach Serie B. Ascoli znakomicie radzi sobie u siebie, do tego zrobi wszystko by wygrać i wydostać się ze strefy spadkowej. Parma nie może zlekceważyć tego rywala, do meczu musi podjeść z takim samym zaangażowaniem jakby grała z Palermo czy Frosinone.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.