FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 22 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Sytuacja Parmy jest względnie bezpieczna"

autor: odys; 11.02.2019 ; 16:58;

Pietro Carmignani skomentował ostatni mecz z Interem oraz krótko odniósł się do ogólnej sytuacji Parmy w tabeli, która jego zdaniem jest stabilna i bezpieczna, jednakże drużyna D'Aversy musi w najbliższym czasie punktować z większą regularnością.

 

Błędy lub pech? Jakie są Twoim zdaniem przyczyny porażki z Interem?

Przez całą pierwszą połowę widzieliśmy naprawdę dobrą Parmę - agresywną i zdeterminowaną by osiągnąć wynik. Podopieczni D'Aversy mieli mecz pod kontrolą i kilkukrotnie wprawili Inter w spore tarapaty. Tylko [rzez niefart Parma nie schodziła na przerwę z prowadzeniem. Druga połowa była już zupełnie inna, Inter zmienił swoje oblicze, zaczął grać szybciej i zepchnął Parmę do głębokiej obrony. Ekipa D'Aversy trzymała się nieźle i gdy już wydawało się że przetrzymała największe oblężenie, Martinez trafił do siatki i rozstrzygnął mecz. Szkoda bo naprawdę punkty były tu w zasięgu Parmy.

 

Bardzo intensywna pierwsza połowa w wykonaniu Parmy mogła wpłynąć na słabszą drugą odsłonę?

Być może jednak w mojej opinii druga połowa wyglądała tak, a nie inaczej dzieki Interowi, który zaczął korzystać ze swojego niezwykłego potencjału kadrowego.

 

Trzy z rzędu porażki na Tardini to sygnał alarmowy dla Parmy?

To z pewnością problem, ale również spora anomalia. W ostatnich tygodniach, z wyjątkiem meczu z Juventusem, zespół wydaje się mieć spore problemy z utrzymaniem odpowiedniej wydajności przez pełne 90 minut. Skutkuje to pogorszeniem sytuacji w tabeli, mimo iż wyniki i tak są pozytywne.

 

Skoro już mówimy o tabeli. Parma ma się czego obawiać?

Bologna i Frosinone wyraźnie podjęły walkę i w drugiej rundzie mogą być bardzo groźne. Zwłaszcza Rossoblu pod wodzą Mihajlovica. Parma jednak jest póki co na bardzo spokojnej pozycji, logiczne jest jednak to, że trzeba regularnie punktować, by nie musieć oglądać się za siebie. Obiektywnie rzecz biorąc 29 punktów na tym etapie rozgrywek to niezły wynik. Teraz za wszelką cenę trzeba go poprawić w starciu z Cagliari, które w ostatnim czasie ma problemy z regularnym punktowaniem.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.