FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma zmiażdżyła Genoą pod kątem taktyki"

autor: odys; 08.10.2018 ; 20:04;

Po spotkaniu z Genoą, Pietro Carmignani, po raz kolejny, mocno komplementował Parmę oraz trenera D'Averse. Były szkoleniowiec Gialloblu wyraził też cichą nadzieję na to, że klub w tym sezonie będzie mógł powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie.

 

Parma nadal wygrywa i przekonuje pomimo braku Gervinho czy Inglese. Jaki był punkt zwrotny w meczu na Luigi Ferraris?

Parma, jak już zresztą do tego przyzwyczaiła, była bardzo dobrze przygotowana do meczu pod kątem strategicznym i bezlitośnie wykorzystała wszystkie taktyczne niedociągnięcia rywali. Szybko stracona bramka postawiła ekipę D'Aversy w trudnej sytuacji, jednak zespół pokazał wielką odporność i siłę mentalną. Gialloblu postanowili ruszyć do przodu i zagrać odważnie, Genoa zaś grała bardzo arogancko co szybko się na niej zemściło. Parma pokazała ile można zdziałać dzięki kolektywowi, kóry z nawiązką równoważył jej wielkie nieobecności.

 

Jaki jest udział trenera w ostatnich sukcesach?

D'Aversa to młody i zdolny trener, który ma do tego pełne poparcie ze strony klubowego społeczeństwa. Podobnie jak Parma, także on z meczu na mecz rośnie i już teraz mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry szkoleniowiec. Potrafił on zbudować zespół pod swoje potrzeby, dostosować taktykę pod posiadanych graczy, z których wyciska prawdziwe maksimum. Do tego wszystkiego doskonale zna swoich piłkarzy i jest w stanie umiejętnie nimi zarządzać. Pod jego wodzą Parma to zespół absolutnie konkretny, świadomy swoich zalet oraz ograniczeń.

 

Dzięki wygranej na Genoą, przewaga nad strefą spadkową zwiększyła się do 8 punktów, czy drużyna może powoli patrzeć na inne cele?

Nie ulega wątpliwości, ze w Genui, Parma osiągnęła wielki sukces, który może otworzyć przed nią nowe perspektywy. Mam szczerą nadzieję, że klub będzie mógł powalczyć w tym sezonie o coś więcej, jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że w tej chwili najważniejsze będzie zachowanie pokory i chłodnej głowy, w przeciwnym razie wszystko co do tej pory zostało osiągnięte moze zostać zrujnowane.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.