FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 29 środa, 17 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4504 dni.
Napisaliśmy 10083 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 29 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma zmiażdżyła Genoą pod kątem taktyki"

autor: odys; 08.10.2018 ; 20:04;

Po spotkaniu z Genoą, Pietro Carmignani, po raz kolejny, mocno komplementował Parmę oraz trenera D'Averse. Były szkoleniowiec Gialloblu wyraził też cichą nadzieję na to, że klub w tym sezonie będzie mógł powalczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie.

 

Parma nadal wygrywa i przekonuje pomimo braku Gervinho czy Inglese. Jaki był punkt zwrotny w meczu na Luigi Ferraris?

Parma, jak już zresztą do tego przyzwyczaiła, była bardzo dobrze przygotowana do meczu pod kątem strategicznym i bezlitośnie wykorzystała wszystkie taktyczne niedociągnięcia rywali. Szybko stracona bramka postawiła ekipę D'Aversy w trudnej sytuacji, jednak zespół pokazał wielką odporność i siłę mentalną. Gialloblu postanowili ruszyć do przodu i zagrać odważnie, Genoa zaś grała bardzo arogancko co szybko się na niej zemściło. Parma pokazała ile można zdziałać dzięki kolektywowi, kóry z nawiązką równoważył jej wielkie nieobecności.

 

Jaki jest udział trenera w ostatnich sukcesach?

D'Aversa to młody i zdolny trener, który ma do tego pełne poparcie ze strony klubowego społeczeństwa. Podobnie jak Parma, także on z meczu na mecz rośnie i już teraz mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry szkoleniowiec. Potrafił on zbudować zespół pod swoje potrzeby, dostosować taktykę pod posiadanych graczy, z których wyciska prawdziwe maksimum. Do tego wszystkiego doskonale zna swoich piłkarzy i jest w stanie umiejętnie nimi zarządzać. Pod jego wodzą Parma to zespół absolutnie konkretny, świadomy swoich zalet oraz ograniczeń.

 

Dzięki wygranej na Genoą, przewaga nad strefą spadkową zwiększyła się do 8 punktów, czy drużyna może powoli patrzeć na inne cele?

Nie ulega wątpliwości, ze w Genui, Parma osiągnęła wielki sukces, który może otworzyć przed nią nowe perspektywy. Mam szczerą nadzieję, że klub będzie mógł powalczyć w tym sezonie o coś więcej, jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że w tej chwili najważniejsze będzie zachowanie pokory i chłodnej głowy, w przeciwnym razie wszystko co do tej pory zostało osiągnięte moze zostać zrujnowane.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.