FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 12 sobota, 24 lutego 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 1
Venezia1
Stadio Ennio Tardini; 23.02.2018; 21:00

Następny mecz

Serie B
Salernitana-
Parma -
Stadio Arechi; 26.02.2018; 20:30

Video

Parma 1:1 Perugia: Skrót

Cytat tygodnia

"Trener nie jest absolutnie jedynym winnym tej sytuacji. My piłkarze stoimy za nim murem. To nas powinno się winić za całą sytuację bowiem gramy poniżej wszelkiej krytyki." - Alessandro Lucarelli

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4269 dni.
Napisaliśmy 8401 newsów

Mamy 257 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma zagrała bardzo dojrzale"

autor: odys; 13.11.2017 ; 17:36;

Pietro Carmignani wypowiedział się na temat niedzielnego meczu przeciwko Cittadelli, a także ewentualnych trudności jakie może napotkać Parma, w najbliższych teoretycznie łatwiejszych spotkaniach.

 

Parma wygrała z Cittadellą za sprawą Super Calaio.

Calaio był w tym meczu naprawdę znakomity i jego gra robiła różnicę, jednak zwycięstwo przyszło dzięki dobrej grze całego zespołu. Na Stadio Tombolato, byliśmy świadkami dobrego widowiska z wieloma okazjami po obu stronach. W zespole D'Aversy, w przodzie brylowali Calaio i Insigne, jednak także Baraye i Di Gadio zrobili swoje, do tego dobrze pracowała obrona i w formie był Frattali.

 

Co było przełomowym momentem meczu? Karny czy może wydalenie Adorniego?

Czasami paradoksalnie gol dla rywali stanowi najlepszą motywację i trafienie na 1:1 gospodarzy, sprawiło iż Parma otrząsnęła się z amoku, w który wpadła. W tym momencie spotkania Cittadella miała przewagę, ale mimo to uważam, iż sama decyzja o podyktowaniu karnego była bardzo wątpliwa. Koniec, końców bramka Cittadelli pomogło Parmie znaleźć w sobie nowe pokłady motywacji, ekipa D'Aversy zaatakowała śmielej czego następstwem była czerwona kartka i gra w przewadze, która została w pełni spożytkowana.

 

Parma chyba w końcu znalazła ciągłość?

Wczoraj Parma była bardzo dojrzałym zespołem. Mimo tego, iż przytrafiły się jej pewne chwile słabości to mimo wszystko jej tryumf był zasłużony. Było to czwarte wyjazdowe zwycięstwo Gialloblu, teraz najwyższa pora by z jeszcze większą regularnością zacząć punktować w domu.

 

Najbliższy kalendarz gier wydaję się być bardzo przystępny dla Parmy aczkolwiek może to być swojego rodzaju pułapka.

Od wielu lat Parma o wiele lepiej radzi sobie z wyżej notowanymi rywalami i ma spore problemy z drużynami prezentującymi zamknięty styl gry, dlatego do najbliższych spotkań podchodziłbym ze sporą rezerwą. W mojej opinii najbliższy mecz z Ascoli będzie trudniejszy niż ten z Cittadellą, rywale będą bronić się wszelkimi dostępnymi sposobami, a na samym boisku będzie mało miejsca.

 

Oczekuje się, że weekend na mecz przybędzie Lizahang, czy będzie to stanowić dodatkową motywację?

Obecność właścicieli na trybunach jest dowodem troski o klub, a to zawsze wpływa motywująco na zawodników. Sam jestem bardzo ciekawy jak będą przebiegać rządy chińczyków, gdyż póki co na papierze wszystko wygląda bardzo obiecująco.

Zobacz także

Komentarze

odys 13 listopada 2017; 17:39
"Gede" zdaje się podzielać moje zdanie co do tego karnego


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.