FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 22 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4387 dni.
Napisaliśmy 9208 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma zagrała bardzo dojrzale"

autor: odys; 13.11.2017 ; 17:36;

Pietro Carmignani wypowiedział się na temat niedzielnego meczu przeciwko Cittadelli, a także ewentualnych trudności jakie może napotkać Parma, w najbliższych teoretycznie łatwiejszych spotkaniach.

 

Parma wygrała z Cittadellą za sprawą Super Calaio.

Calaio był w tym meczu naprawdę znakomity i jego gra robiła różnicę, jednak zwycięstwo przyszło dzięki dobrej grze całego zespołu. Na Stadio Tombolato, byliśmy świadkami dobrego widowiska z wieloma okazjami po obu stronach. W zespole D'Aversy, w przodzie brylowali Calaio i Insigne, jednak także Baraye i Di Gadio zrobili swoje, do tego dobrze pracowała obrona i w formie był Frattali.

 

Co było przełomowym momentem meczu? Karny czy może wydalenie Adorniego?

Czasami paradoksalnie gol dla rywali stanowi najlepszą motywację i trafienie na 1:1 gospodarzy, sprawiło iż Parma otrząsnęła się z amoku, w który wpadła. W tym momencie spotkania Cittadella miała przewagę, ale mimo to uważam, iż sama decyzja o podyktowaniu karnego była bardzo wątpliwa. Koniec, końców bramka Cittadelli pomogło Parmie znaleźć w sobie nowe pokłady motywacji, ekipa D'Aversy zaatakowała śmielej czego następstwem była czerwona kartka i gra w przewadze, która została w pełni spożytkowana.

 

Parma chyba w końcu znalazła ciągłość?

Wczoraj Parma była bardzo dojrzałym zespołem. Mimo tego, iż przytrafiły się jej pewne chwile słabości to mimo wszystko jej tryumf był zasłużony. Było to czwarte wyjazdowe zwycięstwo Gialloblu, teraz najwyższa pora by z jeszcze większą regularnością zacząć punktować w domu.

 

Najbliższy kalendarz gier wydaję się być bardzo przystępny dla Parmy aczkolwiek może to być swojego rodzaju pułapka.

Od wielu lat Parma o wiele lepiej radzi sobie z wyżej notowanymi rywalami i ma spore problemy z drużynami prezentującymi zamknięty styl gry, dlatego do najbliższych spotkań podchodziłbym ze sporą rezerwą. W mojej opinii najbliższy mecz z Ascoli będzie trudniejszy niż ten z Cittadellą, rywale będą bronić się wszelkimi dostępnymi sposobami, a na samym boisku będzie mało miejsca.

 

Oczekuje się, że weekend na mecz przybędzie Lizahang, czy będzie to stanowić dodatkową motywację?

Obecność właścicieli na trybunach jest dowodem troski o klub, a to zawsze wpływa motywująco na zawodników. Sam jestem bardzo ciekawy jak będą przebiegać rządy chińczyków, gdyż póki co na papierze wszystko wygląda bardzo obiecująco.

Zobacz także

Komentarze

odys 13 listopada 2017; 17:39
"Gede" zdaje się podzielać moje zdanie co do tego karnego


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.