FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 27 wtorek, 16 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
AVS Prad1
Parma 14
Prato allo Stelvio; 13.07.2019; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Val Venosta-
Prato allo Stelvio; 17.07.2019; 17:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Dziękuję za te wspaniałe dwa i pół roku, zakładałem tę koszulkę z prawdziwą dumą i na zawsze już pozostanę kibicem Parmy!" - Pierluigi Frattali

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4776 dni.
Napisaliśmy 11824 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 27 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma przestała być Parmą"

autor: odys; 18.03.2019 ; 19:16;

Pietro Carmignani, odnosząc się do niedzielnego spotkania z Lazio, nie pozostawił na piłkarzach D'Aversy suchej nitki, wytykając im brak zaangażowania oraz determinacji. Według byłego szkoleniowca, aktualny problem Parmy leży w mentalności, a nie taktyce.

 

Parma opuszczała Stadio Olimpico doszczętnie rozbita przez Lazio. Czy dało się w tym meczu zrobić więcej, czy Rzymianie byli po prostu poza zasięgiem?

To przykre doświadczenie oglądać taką Parmę. Zespół całkowicie błędnie podszedł do tego spotkania. Brakowało zaangażowania i walki, zaś z punktu widzenia taktyki zbyt duże przestrzenie między formacjami, były jak woda na młyn dla Lazio. Do tego wszystkiego po straconych golach nie było widać po drużynie żadnej reakcji. Cztery gole zdobyte przez gospodarzy w pierwszej połowie były najniższym wymiarem kary, zaś momentami spotkanie to wyglądało jak mecz pierwszej drużyny z ekipą juniorów. Krótko mówiąc był to niezwykle irytujący występ ze strony Parmy.

 

Jaki wytłumaczyć ten występ?

Drużyna musi jak najszybciej wymazać ten mecz z pamięci. Nie wiem jak można wytłumaczyć taki występ, to jasne że Lazio rywalizuje o z goła odmienne cele, jednak tego typu postawa nie przystoi Parmie.

 

Jak zapatrujesz się na końcówkę sezonu?

Od dłuższego czasu Parma przestała być Parmą. Stało się to w najgorszym z możliwych momentów bowiem teraz, aż do końca sezonu, ekipa D'Aversy będzie musiała stawić czoło rywalom, którzy wciąż mają o co grać i będą bardzo zmotywowani. 9 punktów przewagi nad strefą spadkową to dużo i mało, jednak Parma nie może teraz patrzyć na innych i chcąc myśleć o szybkim utrzymaniu musi się jak po prostu obudzić.

 

Czy w zaistniałych okolicznościach, możemy powiedzieć, że przerwa reprezentacyjna przyszła w odpowiednim momencie?

Owszem jest to korzystne z wielu powodów i nie chodzi tu tylko o odzyskanie piłkarzy kontuzjowanych. Zespół potrzebuje spokoju i momentu do zastanowienia się nad tym co w ostatnim czasie nie funkcjonował i dlaczego. Parma musi diametralnie zmienić swoje nastawienie, nie można grać w ten sposób co wczoraj.

 

Taktyka zaczyna zawodzić D'Aversę?

W mojej opinii, słabsze występy Parmy to kwestia głowy i mentalności, a nie taktyki.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.