FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 piątek, 22 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4387 dni.
Napisaliśmy 9208 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Carmignani: "Parma może wygrać wszystkie pozostałe mecze"

autor: odys; 12.03.2018 ; 15:54;

Pietro Carmignani po okazałym zwycięstwie nad Pescarą nie szczędził Parmie komplementów, twierdząc nawet iż jeśli Gialloblu będą grali w podobny sposób, są w stanie wygrać wszystkie mecze do końca sezonu.


Czy jesteś zaskoczony wysoką wygraną Parmy nad Pescarą?

Nie, ponieważ Parma zawsze ma obowiązek walczyć o zwycięstwo i najwyższe cele. Wygląda na to, że ekipa D'Aversy w końcu odnalazła właściwą ścieżkę. Na Stadio Adriatico wyglądało to tak, jakby wszystko przychodziło jej z łatwością, nawet jeśli faktycznie tak nie było. Moim zdaniem o wyniku zdecydowała jedna minuta, gdy wpierw Frattali popisał się znakomitą interwencją, a następnie w wyniku kontry na 2:0 trafił Ceravolo, który w mojej opinii był na spalonym.

 

Wynik jest okazałay, ale sama gra również może cieszyć.

To prawda, Parma grała płynnie i z pomysłem, zaprezentowała naprawdę doskonałą wydajność. Wydaję się, że rotacje, które w ostatnim czasie zaczął stosować D'Aversa przynoszą pożądany skutek. Nie ma jednak co spoczywać na laurach gdyż teraz kluczową sprawą będzie utrzymanie ciągłości.

 

Czy jest już za późno na walkę o bezpośrednią promocję?

Dopóki matematyka temu nie przeczy, nigdy nie jest za późno by włączyć się do walki o bezpośredni awans. Mistrzostwa wciąż są otwarte, zwłaszcza, że wydaję się, że Frosinone i Empoli powoli łapią zadyszkę. Oczywiście, strata 9-10 punktów do dwóch pierwszych ekip to sporo, jednak jeśli Parma będzie grała do końca tak jak w Pescarze jest w stanie wygrać wszystkie mecze do końca.

 

Teraz pora na Virtus Entella, czego można się spodziewać?

Entella znajduje się obecnie w kryzysie, jednak Parma w żadnym wypadku nie może jej zlekceważyć. To nie będzie prosty mecz.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.